Referencje - F.H.U. Tanie Żaluzje

Poniżej przedstawiamy listę niektórych firm i instytucji państwowych które powierzyły F.H.U. Tanie Żaluzje wykonanie właściwych dla siebie produktów. Rzetelność naszej firmy i wykonanych przez nas prac potwierdzają zamieszczone listy referencyjne.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Firma F.H.U. Tanie Żaluzje, Producent Osłon Okiennych, jako wykonawca w zakresie
produkcji, dostawy i montażu żaluzji pionowych Vertikal w Bibliotece Głównej Uniwersytetu
Rolniczego w Krakowie, otrzymuje najlepsze rekomendacje za sumienne, rzetelne i
terminowe wywiązanie się z powierzonego zadania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze
współpracy, wysoko oceniamy umiejętności pracowników firmy w zakresie doradztwa
rozwiązań osłon okiennych oraz doboru odpowiednich materiałów. Firma posiada ogromne
doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów, co z przyjemnością pozwala nam
ją polecić innym.
 
 
 
 
 
 

Samorządowe Przedszkole Nr 49 w Krakowie

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 49 w Krakowie rekomenduje firmę FHU - TANIE ŻALUZJE, jako profesjonalnego partnera w wykonywaniu rolet tekstylnych. Firma wykazała się ogromnym doświadczeniem i głęboką wiedzą w swojej dziedzinie. Powierzone prace zostały wykonane według umowy, zgodnie ze sztuką techniczną, należycie, w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji, a także sprawnością w rozwiązywaniu problemów i proponowaniu nowych rozwiązań. Efekty pracy spełniają wymagania placówki oświatowej, użyte materiały w zamontowanych roletach charakteryzują się wysoką jakością, posiadają wymagane świadectwa kwalifikacyjne i atesty. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu, szybkość reakcji pracowników firmy oraz na indywidualne podejście do klienta i do jego potrzeb. Rzetelność, sumienność i zaangażowanie - to zalety firmy. Na podstawie doświadczeń, z pełnym przekonaniem i przyjemnością mogę rekomendować świadczone usługi przez FHU-TANIE ŻALUZJE.

 

 


Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie informuje, że Firma F.H.U Tanie Żaluzje, Producent Osłon Okiennych z siedzibą w Krakowie realizowała dostawę oraz montaż żaluzji pionowych i poziomych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Uczelni. Firma posiada duże doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów a także pracowników o dużych umiejętnościach w zakresie doradztwa. W związku z tym polecamy Firmę jako rzetelnego dostawcę i wykonawcę.

 

 

 

 

 


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Hotel "Pod Dębami"

Hotel POD DĘBAMI w Osieczanach informuje, że F.H.U. Tanie Żaluzje z siedzibą w Krakowie współpracowała z hotelem w zakresie kompleksowego wyposażenia obiektu w żaluzje . Współpraca obejmowała wszystkie etapy począwszy od obmiaru przez dostawę żaluzji ,ich montaż a skończywszy na opiece serwisowej. Firma posiada duże doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów a także pracowników o dużych umiejętnościach w zakresie doradztwa. Efekty pracy spełniły wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to zalety pracowników ,których zatrudnia firma. W związku z tym polecamy Firmę jako rzetelnego dostawcę i wykonawcę. Referencje wydaje się na prośbę zainteresowanych.

 

 

 

 


Pomocna Ręka Arcybractwa Miłosierdzia

 

 

 

 

 

 

 

 


Wojskowy Klub Sportowy "Wawel"