ROLETY ZEWNĘTRZNE KRAKÓW

Rolety eleganckie i zapewniające bezpieczeństwo

Rolety zewnęrzne obecnie doskonała i najskuteczniejsza ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń letnią porą i skuteczna izolacja termiczna zapobiegająca niekontrolowanej utracie ciepła zimą. Wykonane całkowicie z aluminium doskonale zabezpieczają wszystkiego rodzaju otwory okienne i drzwiowe, a przez klientów często określane są nawet mianem rolet antywłamaniowych. Wśród grupy osłon zewnętrznych wyróżniają się także doskonałymi właściwościami wyciszającymi i tłumiącymi hałas dochodzący z zewnątrz. Udoskonalone mechanizmy sterowań elektronicznych i bogaty wybór napędów dają duże możliwości tworzenia różnych konfiguracji ich zamykania i otwierania, nawet podczas naszej nieobecności. W naszym salonie w Krakowie (Dietla 71) dowiesz się więcej o roletach zewnętrznych i będziesz mógł je zamówić.

Kraków: Rolety zewnętrzne - bramy zwijane

W odróżnieniu od standardowych bram garażowych system rolowany stanowi niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie podnoszące znacznie estetykę obiektu i daje dużą oszczędność miejsca wewnątrz. Sterowanie elektryczne bramą przy użyciu pilota jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem, gdzie krótki podjazd do garażu jest wprost z ulicy. Posiadają system NHK umożliwiający podniesienie bramy przy braku prądu za pomocą korby. Rodzaj profilu PA77 z którego zbudowany jest pancerz stanowi doskonałą izolację termiczną i charakteryzuje się dużą odpornością na działania mechaniczne, stanowiąc w pełni bezpieczne zamknięcie. Produkowane przez naszą firmę bramy rolowane umożliwiają montaż w obiektach już istniejących jak i w budowanych.

Rolety zewnętrzne - bramy zwijane Rolety zewnętrzne - bramy zwijane Rolety zewnętrzne - bramy zwijane Rolety zewnętrzne - bramy zwijane

Kraków: Rolety zewnętrzne dostawne

Adaptacyjny system rolety zewnętrznej znajdujący zastosowanie w każdym obiekcie, jest najbardziej uniwersalnym systemem pozwalającym na montaż w istniejącym już budynku, nawet po wykończeniu elewacji. Widoczna w tym systemie skrzynka z charakterystycznym ścięciem pod kątem 45 stopni oraz prowadnice, wykonane są z wysokiej jakości aluminium malowanych proszkowo lub wulkanizowanych folią drewnopodobną w wielu kolorach. W produkowanych przez nas roletach stosujemy kilka wariantów sterowania ręcznego oraz napęd elektryczny 230V dający duże możliwości w połączeniu z elektronicznym, inteligentnym systemem sterowania. Profile pancerza rolety z wysokogatunkowego aluminium spełniają jakościowe wymogi norm Unii Europejskiej. Pokryte są dwuwarstwową powłoką lakierniczą odporną na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, wypełnione wewnątrz pianką poliuretanową (za wyjątkiem profilu PE-41). Dodatkowe zabezpieczenia rolety zewnętrznej dostawnej utrudniające jej podniesienie lub wywarzenie oraz możliwość zastosowania moskitiery zwijanej wbudowanej w skrzynce to kolejne zalety oferowanego przez naszą firmę produktu.

Rolety zewnętrzne dostawne Rolety zewnętrzne dostawne Rolety zewnętrzne dostawne Rolety zewnętrzne dostawne

Rolety zewnętrzne Exte - PCV

Rodzaj rolety zewnętrznej nakładanej na okno stanowi jego część integralną oraz daje możliwość całkowitego schowania skrzynki i prowadnic. Zastosowanie tego systemu możliwe jest wyłącznie przy montażu lub wymianie stolarki otworowej, co przy dużej opcji kolorów, również drewnopodobnych, skrzynki, prowadnic i pancerza umożliwia dopasowanie do każdego okna, drzwi lub elewacji. Sterowanie roletą za pomocą mechanizmu ręcznego lub silnika elektrycznego 230V z możliwością zastosowania inteligentnego systemu elektronicznego. Rodzaj rolety zewnętrznej Exte cieszy się dużą popularnością wśród architektów i wykonawców budowlanych.

Rolety zewnętrzne Exte - PCV Rolety zewnętrzne Exte - PCV Rolety zewnętrzne Exte - PCV Rolety zewnętrzne Exte - PCV

Rolety zewnętrzne Integro

Zasadniczą cechą rolety jest budowa skrzynki umożliwiającej zasłonięcie jej i częściowo prowadnic przez elewację budynku lub zatynkowanie. W ten sposób skrzynka jest niewidoczna z zewnątrz i od wewnątrz. System podtynkowy szczególne zastosowanie znajduje w nowobudowanych lub modernizowanych obiektach. Możliwy jest również w istniejących już budynkach po wykonaniu niewielkich prac budowlanych modernizujących nadproże. Roleta Integro doskonale spełnia warunki techniczne stosowane w nowoczesnym budownictwie, jako dodatkowe zamknięcie. Stanowi perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną będąc integralną częścią każdej elewacji. Bogata kolorystyka i różnorodność profili aluminiowych we wszystkich produkowanych przez nas roletach zewnętrznych daje możliwość dostosowania systemu Integro do koloru każdego okna, drzwi lub elewacji. Dodatkowe zabezpieczenia blokujące podniesienie lub wyważenie rolety, napęd ręczny bądź elektryczny oraz możliwość zastosowania zwijanej moskitiery wbudowanej w skrzynce rolety, stanowią o niewątpliwych zaletach rolety zewnętrznej Integro. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie.

Rolety zewnętrzne Integro Rolety zewnętrzne Integro Rolety zewnętrzne Integro Rolety zewnętrzne Integro

Rolety zewnętrzne: Automatyka

Rolety zewnętrzne - Automatyka Rolety zewnętrzne - Automatyka Rolety zewnętrzne - Automatyka Rolety zewnętrzne - Automatyka