Żaluzje i żaluzje drewniane Kraków

Żaluzje stanowią jedną z najpopularniejszych i najstarszych systemów przesłon okiennych. Skutecznie sprawdzają się w ograniczaniu nadmiernego nasłoneczniania pomieszczeń oraz umożliwiają precyzyjną regulację ich doświetlania. Dyskretnie ograniczając widoczność z zewnątrz są idealnym rozwiązaniem dla klientów ceniących sobie swoją prywatność. Uniwersalne cechy żaluzji, a także różnorodność stosowanych materiałów do ich produkcji takich jak drewno, aluminium, tkaniny, PCV, daje szerokie możliwości instalowania ich w każdym pomieszczeniu i do każdego rodzaju okien. Doskonale spełniają swoje zadanie przy zasłanianiu większych powierzchni przeszklonych ścian loggii lub do podziału pomieszczeń. Zapraszamy do naszego salonu (Dietla 71, Kraków) w celu zapoznania się z żaluzjami, które możemy zaoferować.

ŻALUZJE BAMBUSOWE

Lamelki żaluzji wykonane są z dobrze znanego materiału naturalnego bambusa. Są one lżejsze i cieńsze od tradycyjnych żaluzji drewnianych, przez co po podniesieniu tworzą znacznie mniejszy pakiet zasłaniający okno. Są odporne na wilgoć dzięki czemu z powodzeniem sprawdzają się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Dostępne w dwóch szerokościach lamelek: 25mm i 50mm oraz w kilku kolorach. W Krakowie takie żaluzje cieszą sie ostatnio sporym powodzeniem.

Żaluzje bambusowe Żaluzje bambusowe dla krakowa Żaluzje bambusowe w krakowie Żaluzje bambusowe kraków

ŻALUZJE TRADYCYJNE

Prosta nieskomplikowana budowa żaluzji oparta na aluminiowych lamelkach. Żaluzje sterowane za pomocą sznurków oraz pokrętła, które pozwalają na regulację natężenia światła. Możliwość montażu w każdym rodzaju okna, również w systemie bezinwazyjnym. Produkowane przez nas żaluzje występują w trzech rozmiarach szerokości lamelek: 16mm, 25mm i 50mm oraz w dużej ilości kolorów, również drewnopodobnych.

Żaluzje tradycyjne Żaluzje tradycyjne Żaluzje tradycyjne Żaluzje tradycyjne

ŻALUZJE PIONOWE - VERTICAL

Żaluzje pionowe - Vertical, doskonale zastępują zasłony i firany nadając wnętrzu nowoczesny wygląd. Są zarazem praktycznym sposobem zasłonięcia dużych powierzchni okiennych. W produkcji Verticali stosujemy szersze (127mm) i węższe (89mm) lamele, co daje możliwość montażu w przestronnych pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej jak i w mieszkaniach. Uniwersalny mechanizm zamontowany w nisko profilowanej szynie umożliwia przesuwanie lameli na kilka sposobów i obracanie nimi łagodnie regulując natężenie światła. Pokaźna kolekcja naszych tkanin dekoracyjnych, zaciemniających i niepalnych posiada wymagane atesty.
Szczególne zastosowanie w żaluzjach pionowych znajdują zmywalne lamele wykonane z PCV. Pozwalają one przede wszystkim na utrzymanie sterylnej czystości, co przy dużych powierzchniach nie jest bez znaczenia. Doskonale spełniają swoja funkcję w pomieszczeniach o zwiększonych wymogach higienicznych takich jak kuchnie, szpitale, żłobki. Nie pochłaniają kurzu, wilgoci i są niepalne.

Żaluzje pionowe - Vertikal Żaluzje pionowe - Vertikal Żaluzje pionowe - Vertikal Żaluzje pionowe - Vertikal

ŻALUZJE PLISOWANE

To z pewnością solidna alternatywa dla tradycyjnych żaluzji czy rolet. Idealnie rozwiązują problem zasłonięcia okien o nietypowych kształtach (trójkąty, trapezy, półkola), a także ogrodów zimowych czy okien dachowych. Łatwość obsługi i możliwość zasuwania żaluzji z dołu jak i z góry, za pomocą sznurków lub ruchomego uchwytu na dowolnie nachylonych powierzchniach. Doskonałej jakości tkaniny o bogatym wzornictwie nadają się do czyszczenia domowymi sposobami. Po złożeniu tworzą jedynie niewielki pakiet zasłaniający okno.

Żaluzje plisowane Żaluzje plisowane Żaluzje plisowane Żaluzje plisowane

ŻALUZJE DREWNIANE

Modernistyczny wygląd i stylowy charakter stanowią o wyjątkowych walorach estetycznych. Wykonane z najwyższej jakości drewna egzotycznego w dwóch szerokościach lamelek: 25mm i 50mm. Prosta konstrukcja oparta na budowie żaluzji tradycyjnej, łatwa regulacja światłem oraz funkcja podnoszenia i opuszczania za pomocą dyskretnie wbudowanego mechanizmu sznurkowego. Praktyczną zaletą jest naturalna ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Szeroka paleta kolorów zadowoli każdego zwolennika ekologicznych rozwiązań.

Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane Żaluzje drewniane

Żaluzje fasadowe

Konstrukcja żaluzji fasadowej w pełni odpowiada nowoczesnym rozwiązaniom współczesnej architektury. W naszej ofercie budowa tych żaluzji oparta jest na lamelach przypominających kształtem literę “C” o szerokości 50mm i 80mm oraz literę “Z” o szerokości 90mm. Wykonane są one z taśmy aluminiowej o grubości 0,42mm i zabezpieczone przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych specjalną powłoką lakierniczą. Żaluzje mogą być sterowane za pomocą napędu ręcznego przy użyciu korby lub napędu elektrycznego rozbudowanego dodatkowo o system pogodowy. Istotnym elementem wzmacniającym i stabilizującym działanie jest system bocznych prowadnic, które dodatkowo wyciszają pracę żaluzji, bądź mniej widoczny system stalowych linek. W naszym salonie w Krakowie chętnie zaprezentujemy te żaluzje.

Żaluzje fasadowe Żaluzje fasadowe Żaluzje fasadowe Żaluzje fasadowe

Żaluzje Venus

Nowoczesna forma żaluzji charakteryzująca się głównie płaską kasetą, która ogranicza otwarcia okna czy drzwi balkonowych. Wbudowany wewnątrz mechanizm umożliwia sterowanie żaluzją za pomocą jednego łańcuszka koralikowego. Wyposażona w prowadzenie żyłkowe, bardzo przydatne przy oknach uchylnych. Dostępna w szerokościach lamelek 16mm i 25mm oraz w różnorodnej kolorystyce.

Żaluzje Venus Żaluzje Venus Żaluzje Venus Żaluzje Venus

Żaluzje Panel - Track

Nowym opcjonalnym rozwiązaniem dla pionowych zasłon okiennych w naszej ofercie stanowi Panel Track. Różnorodna kolorystyka i bogate wzornictwo szerokich pasów (40-110cm) impregnowanych tkanin pozwalają na dopasowanie danego materiału do rodzaju wnętrza. Zawieszone za pomocą ruchomych wieszaków, przesuwanych przemiennie na wielotorowej szynie, tworzą nowatorskie rozwiązanie o dalekowschodnim klimacie. System zasłon panelowych doskonale sprawdza się przy zasłonięciu dużych, panoramicznych okien. W efektowny sposób umożliwia również podział przestrzeni danego wnętrza w zależności od potrzeb aranżacyjnych.

Żaluzje Panel - Track Żaluzje Panel - Track Żaluzje Panel - Track Żaluzje Panel - Track