kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Tanie Żaluzje

Nasi specjaliści zaproponują optymalne rozwiązania, pomogą w doborze odpowiedniej aranżacji, wykonają pomiar i przedstawią wycenę.

Gwarancja komfortu

Nasze usługi objęte są 24 miesięczną gwarancją. Dodatkowo zapewniamy szybki serwis na terenie Krakowa i okolic.

ŻALUZJE | ROLETY OKIENNE | MARKIZY | MOSKITIERY | ROLETY WEWNĘTRZNE

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków to firma z doświadczeniem, która na krakowskim rynku obecna jest wiele lat. Wspólnie upiększymy Państwa okna w żaluzje, plisy lub rolety okienne, rolety wewnętrzne, na zewnątrz zainstalujemy eleganckie i bezpieczne rolety zewnętrzne, taras lub balkon przyozdobimy w funkcjonalną markizę. Latem natomiast ochronimy mieszkania przed owadami przy pomocy funkcjonalnych moskitier, także antyalergicznych. Wszystkie nasze produkty wykonane są najlepszych materiałów gwarantujących długi czas bezproblemowego użytkowania.

Zapraszamy do naszego naszego salonu znajdującego się na ul. Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie – nieopodal Placu Inwalidów. Jesteśmy w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskich dzielnic: Krowodrza, Bronowice, Azory, Prądnik Biały. Dojeżdżamy do Klienta na terenie Krakowa i okolic. Pracujemy od poniedziałku do soboty. Poniżej przedstawiamy naszą pełną ofertę rolet okiennych, żaluzji oraz innych produktów.

oferujemy pełen wybór żaluzji - Kraków i okolice

Żaluzje

Stanowią jedną z najpopularniejszych i najstarszych systemów przesłon okiennych. Żaluzje i plisy doskonale sprawdzają się w ograniczaniu nadmiernego nasłoneczniania pomieszczeń oraz umożliwiają regulację ich doświetlania. Dzięki temu w pomieszczeniu znajdzie się dokładnie tyle światła słonecznego, ile potrzebujesz. U nas kupisz klasyczne żaluzje pionowe i poziome wykonane z aluminium i tworzyw sztucznych oraz stylowe żaluzje drewniane i bambusowe.

Żaluzje – więcej

Rolety wolnowiszące to prosty, ale też skuteczny sposób na chronienie się przed słońcem

Rolety wolnowiszące

Modny, ale też prosty sposób bardzo skutecznie ograniczający przenikanie nadmiaru światła słonecznego. Doskonale chronią nasze wnętrza, podkreślając gustownie indywidualizm oraz dodają dyskretnego i oryginalnego charakteru. Ich prosty mechanizm oznacza również bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Rolety wolnowiszące to duży wybór form: od miniroletek, poprzez rolety rzymskie i maty rolowane. A w naszym salonie także wielość wzorów i kolorów do wyboru.

Rolety wolnowiszące – więcej

Rolety w kasetach to solidny produkt, który wciąż jest na każdą kieszeń

Rolety w kasetach

Niezwykle nowoczesny rodzaj rolet montowanych bezpośrednio na skrzydle okna. Są produktem doskonale spełniającym wymogi gwarancyjne okien nowej generacji wyposażonych w szyby zespolone. Rolety w kasetach to trwałe i funkcjonalne rozwiązanie. Po zamontowaniu sprawiają wrażenie tworzenia z oknem jednej bryły, a rozwiązania konstrukcyjne utrzymują materiał rolety zawsze w jednej płaszczyźnie z oknem. Dzięki czemu nadają się one na przykład na poddasze.

Rolety w kasetach – więcej

Moskitiery to obowiązkowe wyposażenie okien na lato

Moskitiery

Doskonała bariera dla uporczywych i męczących owadów, a w niektórych modelach także dla pyłków roślin, co ułatwia walkę z alergiami. Przystosowanie moskitier do każdego rodzaju stolarki okiennej i drzwiowej gwarantuje ich skuteczną izolację. Nasz salon oferuje moskitiery drzwiowe oraz okienne – zarówno ramkowe, łatwo zdejmowalne na zimę, jak też zwijane działające analogicznie do rolet. Moskitiery są niezwykle przydatne w upalne dni. Warto je mieć.

Moskitiery – więcej

Markizy są idealnym rozwiązaniem na taras, balkon, ale i na witrynę sklepową

Markizy

Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne, które wykorzystywane są głównie do zacieniania dużych powierzchni poziomych, takich jak tarasy, balkony czy werandy. Stosowane są nie tylko w domach mieszkalnych, ale też w punktach usługowych, ponieważ mogą być doskonałym nośnikiem reklamy witryny wystawowej. Nasz salon Tanie Żaluzje oferuje nie tylko markizy balkonowe i tarasowe, ale również markizy drzwiowe, które bardzo dobrze zacieniają także drzwi i bramy.

Markizy – więcej

Rolety zewnętrzne chronią zarówno przed słońcem, jak i przed włamywaczami

Rolety zewnętrzne

To doskonała i najskuteczniejsza ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń letnią porą i pewna izolacja termiczna, zapobiegająca utracie ciepła zimą. Rolety zewnętrzne to również skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe, dlatego polecamy przede wszystkim mieszkańcom parterów oraz właścicielom sklepów i punktów usługowych. Rolety zewnętrze wykonane są z aluminium i są proste w obsłudze, z możliwością zastosowania elektrycznej automatyki.

Rolety zewnętrzne – więcej

Najlepsze żaluzje i rolety w Krakowie ? zapraszamy!

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, wysoko oceniamy umiejętności pracowników firmy w zakresie doradztwa rozwiązań osłon okiennych oraz doboru odpowiednich materiałów. Firma posiada ogromne doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów, co z przyjemnością pozwala nam ją polecić.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Barbara Pietrzyk, Dyrektor Biblioteki Głównej

Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu, szybkość reakcji pracowników firmy oraz na indywidualne podejście do klienta i do jego potrzeb. Rzetelność, sumienność i zaangażowanie – to zalety firmy. Na podstawie doświadczeń, z pełnym przekonaniem i przyjemnością mogę rekomendować świadczone usługi.

Samorządowe Przedszkole Nr 49 w Krakowie

Ewa Lelo, Dyrektor

Firma Tanie Żaluzje realizowała dostawę oraz montaż żaluzji pionowych i poziomych dla potrzeb Uczelni. Firma posiada duże doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów, a także pracowników o dużych umiejętnościach w zakresie doradztwa. (…) polecamy Firmę jako rzetelnego dostawcę i wykonawcę.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

mgr inż. Krzysztof Zółkowski, Kanclerz

Firma posiada duże doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów, a także pracowników o dużych umiejętnościach w zakresie doradztwa. Efekty spełniły wszystkie nasze wymagania w opisanym zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to zalety zatrudnianych pracowników.

Hotel "Pod Dębami"

mgr Anna Sosin, właściciel

F.H.U. “BATKO” wykonała montaż rolet: wolnowiszących i rolet w kasetach. Powierzony montaż rolet został wykonany profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. PRAM rekomentuje firmę “BATKO” jako solidną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań montażowych rolet i żaluzji.

Pomocna Ręka Arcybractwa Miłosierdzia

ks. dr Marek Leśniak, Dyrektor PRAM

Firma otrzymuje najlepsze rekomendacje za terminowe, rzetelne i profesjonalne wywiązanie się z powierzonego zadania oraz za elastyczność w podejściu do potrzeb klienta. Rezultaty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Możemy śmiało każdemu polecić F.H.U. Tanie Żaluzje jako solidnego partnera w branży.

Wojskowy Klub Sportowy "Wawel"

Piotr Rajmund Ludwig, Prezes WKS "Wawel"

Salon sprzedaży

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków

ZAPRASZAMY

Pn-Pt 10:00 – 18:00
Soboty 9:00 – 14:00

biuro@taniezaluzje.pl

serwis@taniezaluzje.pl

14 + 12 =

ZAPRASZAMY - KRAKÓW, KAZIMIERZA WIELKIEGO 40

Salon firmowy F.H.U. Tanie Żaluzje znajduje się w okolicy Placu Inwalidów i Radia Kraków. Łatwo jest do nas dojechać zarówno samochodem, jak też komunikacją miejską (przystanek Urzędnicza). Blisko jest do nas z dzielnic Krowodrza, Prądnik Biały, Azory, Centrum i Bronowice. Zapraszamy na prezentację naszych produktów: rolet, żaluzji, moskitier i markiz od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 18, a w soboty do godz. 14.

Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów. Dysponujemy dużym wyborem wzornictwa rolet i żaluzji. Sprawdzą się one w każdym oknie, niezależnie od tego, czy Państwa wnętrze urządzone jest nowocześnie, czy tradycyjnie. W temacie rolet i żaluzji mamy naprawdę duże doświadczenie – warto nam zaufać.

Najlepsze rolety wewnętrzne Kraków

Tanie Żaluzje

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-082 Kraków ZAPRASZAMY Pn-Pt 10:00 – 18:00 Soboty 9:00 – 14:00 biuro@taniezaluzje.pl serwis@taniezaluzje.pl