kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Markizy Kraków

  1. Strona Główna
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Markizy Kraków

Oferujemy markizy koszowe, balkonowe, tarasowe

Chętnie doradzimy Ci z doborem odpowiednich dla Ciebie markiz. Zapraszamy do naszego salonu na Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 12 422 23 16.

 

Na balkon – markizy balkonowe

 

markizy balkonowe wyglądają dobrze nie tylko w starych kamienicachMarkizy to idealne rozwiązanie na lato: zarówno do mieszkania w bloku, własnego domu, jak i sklepu, restauracji, kawiarni, punktu usługowego.

Największym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się markizy balkonowe. Można je zamontować na każdym balkonie, którego konstrukcja wystaje z elewacji. Maksymalny rozmiar markiz balkonowych, który sprzedajemy to w rozłożeniu 5 na 1,8 metra.

Markizy takie są jeszcze na tyle małe, że można je zwijać i rozwijać ręcznie – nie jest konieczny do nich napę elektryczny.

Na taras – markizy tarasowe

 

markizy tarasowe zasłaniają większe powierzchnieTen będzie przydatny (konieczny, jeśli markiza będzie zwijana do kasety), jeśli posiadają Państwo coś większego, niż balkon, czyli taras.

Markizy tarasowe w ofercie naszego salonu mogą mieć nawet 7 metrów szerokości. Oferujemy dużą gamę wzorów i kolorów tkanin, zaś sam mechanizm (ramiona i inne elementy) są wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium – takie markizy to będzie zakup na lata.

 

Markizy koszowe na drzwi i okna

 

markizy koszowe są dobre dla domu i biznesuJak wspomnieliśmy, markiza może mieć też zastosowanie w biznesie, nie tylko w domach i mieszkaniach.

Nad drzwiami można zamontować niewielką markizę koszową, którą dodatkowo można wykorzystać jako nośnik reklamy. Oczywiście markizy koszowe można też zakładać nad drzwiami i oknami w mieszkaniach.

Szczególnie polecamy je, gdy okna są od południowej lub zachodniej strony, ponieważ wtedy markizy będą też dobrą osłoną przed nadmiarem światła słonecznego.

 

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków: wróć do listy wpisów

Urlop

Szanowni Klienci,

Od 26 lipca do dnia 16 sierpnia nasz salon przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 będzie zamknięty. Życzymy dużo zrowia i zapraszamy ponownie po urlopie - od 17 sierpnia. 

You have Successfully Subscribed!