kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Żaluzje Kraków

  1. Strona Główna
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Najlepsza oferta żaluzji w...

Najlepsza oferta żaluzji w Krakowie

Oferowane przez nas żaluzje idealnie wkomponują się i dopasują do każdego miejsca a zwłaszcza wnętrza mieszkania i spełnią swoją zasadniczą rolę, czyli będą nas chronić przed promieniami słonecznymi.

Znajdziemy najlepsze rolety i żaluzje dla Ciebie

Oczywiście charakteryzuje je również efektywne i funkcjonalne wykonanie przy jednoczesnej produkcji ich pod indywidualny wymiar dostosowany do okien w miejscach, gdzie mamy je zamontować.

Jesteśmy firmą jaka nie tylko zajmuje się ich dystrybucją rolet i żaluzji. Pomagamy w doborze odpowiednich żaluzji i rolet by zachować odpowiedni potencjał pomieszczenia, w którym takie przesłony okienne zostaną zamontowane.

Zapraszamy - oferujemy najlepsze rolety w Krakowie

Zapewne niejednokrotnie otrzymywałeś zapewnienia, iż wybory najwyższej jakości zaprezentuje ci niemal każda firma z jakiej usług skorzystasz, my dajemy ci gwarancję, że satysfakcja stanie się faktem.

Służymy nie tylko pomocą w doborze samych żaluzji ale również koloru tak czy materiału z jakiego zostaną one dla państwa wykonane, jednym słowem profesjonalizm i optymalna obsługa to coś co świadczy, że warto wybrać właśnie nas.

Dodatkowo dochodzi wieloletnie doświadczenie podparte tysiącem zadowolonych klientów oraz firm, gdzie produkowane i zamontowane przez nas żaluzję służą niejednokrotnie do dnia dzisiejszego. Tutaj znajdziesz nasze referencje.

Urlop

Szanowni Klienci,

Od 26 lipca do dnia 16 sierpnia nasz salon przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 będzie zamknięty. Życzymy dużo zrowia i zapraszamy ponownie po urlopie - od 17 sierpnia. 

You have Successfully Subscribed!