kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Rolety ANTYWŁAMANIOWE Kraków

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE ZEWNĘTRZNE - ZAPRASZAMY NA KAZIMIERZA WIELKIEGO 40

Nasza firma oferuje rolety antywłamaniowe w wielu rodzajach: dostawne, Integro, Exte PCV, jak również bramy zwijane. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 40.

Rolety zewnętrzne i dealne dla mieszkańców KrakowaRolety zewnętrzne (antywłamaniowe) mają wiele zalet, o których warto wiedzieć. Polecamy je przede wszystkim osobom, które mieszkają w domach jednorodzinnych oraz na parterach, jak też właścicielom sklepów i punktów usługowych. Dlaczego? Ponieważ rolety, wykonane z dobrej jakości aluminium, pełnią funkcję antywłamaniową. Nasza firma dopasuje rozmiary rolet antywłamaniowych idealnie do rozmiarów Państwa okien i drwi, dzięki czemu aspekt antywłamaniowy będzie największą zaletą rolet zewnętrznych.

Rolety tego typu to również bardzo dobra izolacja termiczna. Latem, gdy na zewnątrz panują upały, rolety zewnętrzne zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a zimą działają w drugą stronę: są dodatkową osłoną dla okien, dzięki czemu z mieszkania ucieka mniej ciepła.

Rolety zewnętrzne są również o wiele solidniejszą zasłoną przed światłem słonecznych od mini rolet i klasycznych żaluzji. Ich zaciągnięcie w ciągu dnia powoduje, że w pomieszczeniu robi się praktycznie całkowicie ciemno.

Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie (Kazimierza Wielkiego 40) ? zaprezentujemy Państwu rolety zewnętrzne i chętnie opowiemy o nich więcej. Z pewnością warto je mieć w swoim domu.

Rolety i żaluzje zewnętrzne ? nie tylko ochrona przed włamaniem

Rolety i żaluzje antywłamaniowe to wielość funkcji, które zdecydowanie podnoszą komfort życia. Oprócz oczywistych funkcji produktu ? zabezpieczenia przed włamaniem i cech termoizolacyjnych ? ułatwia także codzienne funkcjonowanie w innych kwestiach.

Prywatność i komfort we własnych czterech kątach

Choć główną zaletą rolet zewnętrznych jest ich funkcja antywłamaniowa, lista praktycznych cech jest znacznie dłuższa. Ich użytkowanie jest znacznie bardziej komfortowe niż standardowe rolety wewnętrzne ? najczęściej steruje się nimi za pomocą pilota. Błyskawiczne zakrycie okien sprawia, że można stworzyć sobie idealne warunki np. do drzemki w ciągu dnia, a także zapewnić tak bardzo pożądaną przez wiele osób prywatność.

Bezpieczeństwo i cisza dla mieszkańców oraz ochrona budynku

Rolety antywłamaniowe mogą być dobrą inwestycją dla osób, które chcą zapewnić sobie tzw. ?odcięcie? od warunków zewnętrznych. Rolety zewnętrzne obniżają poziom hałasu przedostającego się do mieszkań. Jest to istotna cecha dla osób mieszkających w pobliżu głównych ulic lub remontowanych obiektów. Cisza, którą zapewniają rolety, jest także sporym ułatwieniem dla osób pracujących w domu. Co więcej, żaluzje antywłamaniowe lub rolety tego typu dają poczucie bezpieczeństwa ? nie tylko jako ochrona przed włamywaczami, ale także jako zabezpieczenie mieszkania przed działaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych. Spore opady, grad i wiatr może niszczyć okna od zewnątrz, a nawet spowodować ich pęknięcie. Wybór rolet antywłamaniowych ogranicza takie wypadki i pozwala zachować dobrą kondycję budynku z zewnątrz.

Żaluzje oraz rolety antywłamaniowe to ważna inwestycja, którą zdecydowanie warto rozważyć, by podnieść komfort życia domowego. 

 

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków – wróć do listy wpisów