kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Rolety okienne Kraków

Oferujemy najlepsze rolety okienne. Kraków, Kazimierza Wielkiego 40.

F.H.U Tanie Żaluzje Kraków ma w swojej ofercie wszystkie rodzaje rolet okiennych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. To dobry sposób przesłaniania okien, który ma wiele zalet: wychodzą one atrakcyjnie cenowo, są estetyczne, dobrze radzą sobie z izolacją od słońca, a w przypadku rolet zewnętrznych pełnią również funkcje antywłamaniowe.

Rolety okienne zewnętrze (zobacz pełną ofertę rolet zewnętrznych)

Rolety zewnętrzne to jedna z najlepszych ochron termicznych, jakie można zastosować na okna i drzwi. Zimą i jesienią sprawnie zapobiegają wychładzaniu mieszkania, zaś latem i wiosną są przeszkodą w jego nadmiernym nagrzewaniu się. Są również barierą dźwiękową, ograniczającą hałasy z zewnątrz, które dostają się do pomieszczeń. Osoby mieszkające w domach jednorodzinnych i na parterach bloków mieszkalnych doceniają antywłamaniowe cechy rolet zewnętrznych – są one bardzo skuteczną przeszkodą. W ofercie Tanich Żaluzji są między innymi rolety zewnętrzne dostawne, bramy zwijane, typ Integro. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do odwiedzin naszego salonu w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 40.

Rolety okienne wolnowiszące (zobacz pełną ofertę rolet wolnowiszących)

Rolety wolnowiszące to jeden z najprostszych, a tym samym bardzo atrakcyjny cenowo sposób na zasłanianie okien od wewnątrz. Bogaty wybór wzorów, kolorów pozwala na łatwe ich dopasowanie do praktycznie każdego pomieszczenia, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego. Ciemniejsze materiały chronią przed promieniami słonecznymi na tyle skutecznie, że można je montować w salach wykładowych i konferencyjnych, w których prowadzi się prezentacje multimedialne. w naszej ofercie są rolety wolnowiszące mini, standardowe, maty rolowane oraz bardzo popularne ostatnimi czasy rolety rzymskie.

Rolety okienne w kasetach (zobacz pełną ofertę rolet w kasetach)

Rolety w kasetach to bardzo praktyczne i obliczone na wiele lat rozwiązanie. Sposób ich montażu powoduje, że doskonale skomponują się z oknem, wizualnie tworząc z nim praktycznie jedną całość. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i materiałów, który mamy w ofercie, łatwo jest dobrać rolety okienne w kasetach do każdego pomieszczenia, a mechanizm kaset i prowadnic wykonany z aluminium lub PCV zapewnia im długowieczność i komfort użytkowania – ich obsługa jest bardzo prosta. W naszej ofercie są rolety w kasetach na okna dachowe, typu dzień i noc, Premium, Premium Plus, Prestige i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolet w kasetach lub do naszego salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie.