kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Rolety Kraków

Oferujemy najlepsze rolety w Krakowie - Kazimierza Wielkiego 40.

Przejdź do oferty:

F.H.U Tanie Żaluzje Kraków ma w swojej ofercie wszystkie rodzaje rolet okiennych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Rolety okienne to dobry sposób przesłaniania okien, który ma wiele zalet: wychodzą one atrakcyjnie cenowo, są estetyczne, dobrze radzą sobie z izolacją od słońca, a w przypadku rolet zewnętrznych pełnią również funkcje antywłamaniowe. Rolety dobrze sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, w mieszkaniach w blokach, jak również na okna sklepów i różnego rodzaju punktów usługowych.

Jeśli poszukują Państwo rolet okiennych, dobrze Państwo trafili. U nas znajdą Państwo rolety okienne wszystkich popularnych rodzajów: rolety zewnętrzne antywłamaniowe, rolety wolnowiszące, które najlepiej wychodzą cenowo oraz bardzo trwałe i wygodne w obsłudze rolety w kasetkach. Zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet na terenie Krakowa i okolic już od wielu lat. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe (jak sama nazwa sugeruje) oraz warunki współpracy z Klientem.

Przyjedziemy do Państwa zdjąć wymiary, następnie po przygotowaniu rolet, przyjedziemy ponownie je zamontować. Działamy na terenie Krakowa i w pobliskich miejscowościach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Krakowie-Krowodrzy przy ul. Kazimierza Wielkiego 40. Pracujemy od poniedziałku do soboty.

Rolety zewnętrze

Rolety zewnętrzne to jedna z najlepszych ochron, jakie można zastosować na okna i drzwi. Zimą i jesienią sprawnie zapobiegają wychładzaniu mieszkania, zaś latem i wiosną są przeszkodą w jego nadmiernym nagrzewaniu się. Doskonale izolują pomieszczenia od światła dziennego, co pożądaną cechą dla osób, które śpią dłużej z powodu chociażby nocnych zmian w pracy. Rolety okienne zewnętrzne są również dobrą barierą dźwiękową, ograniczającą hałasy z zewnątrz, które dostają się do pomieszczeń. To istotna cecha, jeśli mieszkamy tuż przy ruchliwej ulicy lub parkingu.

Osoby mieszkające w domach jednorodzinnych i na parterach bloków mieszkalnych doceniają antywłamaniowe cechy rolet zewnętrznych ? są one bardzo skuteczną przeszkodą. W ofercie Tanich Żaluzji są między innymi rolety zewnętrzne dostawne, bramy zwijane, typ Integro. Znajdą u nas Państwo zarówno rolety zewnętrzne obsługiwane ręcznie, jak również rolety automatyczne wyposażone w niewielki silniczek elektryczny, które obsługiwane są “na przycisk”. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do odwiedzin naszego salonu w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 40.

Rolety okienne wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to jeden z najprostszych, a tym samym bardzo atrakcyjny cenowo sposób na zasłanianie okien od wewnątrz. Można je spotkać w wielu mieszkaniach i domach w Krakowie, ale również w miejscach pracy mieszkańców naszego miasta. Wiele osób ceni sobie ich prostotę użytkowania z estetycznym wyglądem. Bogaty wybór wzorów i kolorów rolet okiennych wolnowiszących pozwala na łatwe ich dopasowanie do praktycznie każdego pomieszczenia, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego.

Ciemniejsze materiały chronią przed promieniami słonecznymi. Na tyle skutecznie, że można je montować w salach wykładowych i konferencyjnych, w których prowadzi się prezentacje multimedialne. W naszej ofercie są rolety wolnowiszące mini, standardowe, maty rolowane oraz bardzo popularne ostatnimi czasy rolety rzymskie. Istotną ich zaletą jest niższa cena, niż innych rodzajów rolet, co wynika z ich niemal banalnego sposobu działania.

Rolety okienne w kasetach

Rolety w kasetach to bardzo praktyczne i obliczone na wiele lat rozwiązanie. Sposób ich montażu powoduje, że doskonale skomponują się z oknem, wizualnie tworząc z nim praktycznie jedną całość. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i materiałów, który mamy w ofercie, łatwo jest dobrać rolety okienne w kasetach do każdego pomieszczenia, a mechanizm kaset i prowadnic wykonany z aluminium lub PCV zapewnia im długowieczność i komfort użytkowania ? ich obsługa jest bardzo prosta. Fakt, iż materiał w trakcie zwinięcia pozostaje w odizolowanej kasecie bardzo pozytywnie przekłada się na utrzymanie czystości takiej rolety, samą zaś kasetkę można myć różnymi rodzajami detergentów a nawet samą wodą, ponieważ aluminium jest metalem nierdzewnym.

W naszej ofercie są rolety w kasetach na okna dachowe, typu dzień i noc, rolety Premium, Premium Plus, Prestige i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolet okiennych w kasetach lub do naszego salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie. Tam chętnie przedstawimy naszej przykładowe produkty i po wysłuchaniu Państwa przedstawimy najlepsze dla Państwa rozwiązania.

Najlepsze rolety znajdziesz u nas

Dlaczego warto mieć rolety w domu? Rolety to jeden z najbardziej efektywnych sposobów przesłaniania okien: łatwo je estetycznie dopasować do wnętrza, są wytrzymałe, proste w konserwacji i przestępne cenowo. Jakie rolety oferujemy? W naszym salonie znajdziesz wszystkie popularne rodzaje rolet wewnętrznych i zewnętrznych: rzymskie, w kasetach, wolnowiszące i inne.

Wybierz salon Tanie Żaluzje w Krakowie. Zapraszamy do naszego salonu Tanie Żaluzje. Znajdujemy się przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie, pracujemy od poniedziałku do soboty. Czy dojeżdżamy do Klienta? Oczywiście. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą rolet, ale również montażem na miejscu. Wcześniej oczywiście też zdejmiemy wymiary, aby rolety były dokładnie dopasowane.