kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Żaluzje Kraków

  1. Strona Główna
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Rolety na okno od...

Rolety na okno od północy

Zaletą pomieszczeń domowych, które mają północną ekspozycję okien, jest w miarę stały i stabilny dostęp światła do nich.

Dobierzemy dla Państwa rolety do pokoju z ekspozycją na północ
rolety na okno północneNiestety na stałości się kończy, ponieważ szczególnie zimą i jesienią tego światła jest mało i w przeciwieństwie do okien z zachodnimi czy południowymi oknami, nie ma nawet tych dwóch-trzech godzin, w którym pomieszczenie naświetlane jest bardziej. W takim pokoju zaczyna panować przygnębiający nastrój, co jest szczególnie nieprzyjemne, jeśli jest to salon dzienny.

Oczywiste jest, że takie pomieszczenia trzeba malować w jasne kolory. Lepiej też unikać zbyt ciemnych mebli. Warto też pamiętać o oknach. Ich ekspozycja od północy nie musi jeszcze oznaczać, że musimy zrezygnować z rolet. Ważne, aby były to rolety odpowiednio dobrane – wykonane z delikatnych i transparentnych materiałów. Zadaniem takich rolet nie będzie blokowanie światła, a raczej jego rozpraszanie.

Dobrze dobrane rolety wykonane z eleganckich tkanin staną się też bardzo dobrym uzupełnieniem wystroju całego wnętrza. Chętnie doradzimy wybór najlepszych rolet na północne okno. Zapraszamy do naszego salonu na Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie.

Urlop

Szanowni Klienci,

Od 26 lipca do dnia 16 sierpnia nasz salon przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 będzie zamknięty. Życzymy dużo zrowia i zapraszamy ponownie po urlopie - od 17 sierpnia. 

You have Successfully Subscribed!