kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Rolety zewnętrzne Kraków

  1. Strona Główna
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Rolety antywłamaniowe Kraków

ROLETY ANTYWŁAMANIOWE ZEWNĘTRZNE - ZAPRASZAMY NA KAZIMIERZA WIELKIEGO 40

Nasza firma oferuje rolety antywłamaniowe w wielu rodzajach: dostawne, Integro, Exte PCV, jak również bramy zwijane. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego 40.

Rolety zewnętrzne i dealne dla mieszkańców KrakowaRolety zewnętrzne (antywłamaniowe) mają wiele zalet, o których warto wiedzieć. Polecamy je przede wszystkim osobom, które mieszkają w domach jednorodzinnych oraz na parterach, jak też właścicielom sklepów i punktów usługowych. Dlaczego? Ponieważ rolety, wykonane z dobrej jakości aluminium, pełnią funkcję antywłamaniową. Nasza firma dopasuje rozmiary rolet antywłamaniowych idealnie do rozmiarów Państwa okien i drwi, dzięki czemu aspekt antywłamaniowy będzie największą zaletą rolet zewnętrznych.

Rolety tego typu to również bardzo dobra izolacja termiczna. Latem, gdy na zewnątrz panują upały, rolety zewnętrzne zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a zimą działają w drugą stronę: są dodatkową osłoną dla okien, dzięki czemu z mieszkania ucieka mniej ciepła.

Rolety zewnętrzne są również o wiele solidniejszą zasłoną przed światłem słonecznych od mini rolet i klasycznych żaluzji. Ich zaciągnięcie w ciągu dnia powoduje, że w pomieszczeniu robi się praktycznie całkowicie ciemno.

Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie (Kazimierza Wielkiego 40) – zaprezentujemy Państwu rolety zewnętrzne i chętnie opowiemy o nich więcej. Z pewnością warto je mieć w swoim domu.

 

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków – wróć do listy wpisów