kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

Rolety Rzymskie

  1. Strona Główna
  2. »
  3. Blog
  4. »
  5. Rzymskie wakacje w domu

ROLETY RZYMSKIE stworzą klimat słonecznej Italii

Rolety rzymskie wracają do łask dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi i skutecznemu zacienianiu pomieszczeń. Ich nazwa i wygląd kojarzy się z beztroską wakacji ciepłych krajach, sączeniem aromatycznej kawy na tarasie w słoneczny dzień, ale także, za sprawą artystycznych przeszyć i drapowań z wersalskim przepychem.
Szeroki wybór tkanin i kolorów daje nieograniczoną możliwość aranżacji [klik]

Rolety rzymskie są bardzo uniwersalne – równie dobrze będą wyglądać w salonie, sypialni czy kuchni. Wszystko zależy od tego w jakim stylu urządzamy mieszkanie, oraz jaki rodzaj tkaniny wybierzemy. Popularne są dwa rozwiązania: do jasnego wystroju dobieramy podobną roletę – doskonale wyglądają odcienie kremowej bieli; albo stawiamy na mocny akcent kolorystyczny, jako przełamanie i podkreślenie oryginalnego charakteru wnętrza.

Co więcej, rolety rzymskie mogą być uszyte z dowolnej tkaniny, dzięki czemu doskonale wpiszą się w minimalistyczną konwencję i z powodzeniem zastąpią firanki i zasłony. Jeśli jednak chcemy uzyskać efekt bogatego wystroju, wystarczy wybrać mięsistą tkaninę w nasyconym kolorze lub wzorzystą, która po udrapowaniu i w połączeniu z fantazyjnymi firanami stworzy królewskie wnętrze. Dodatkową zaletą jest możliwość prania rolet, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu i mogą posłużyć dłużej.

 

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków – wróć do listy wpisów