Markizy balkonowe – Kraków

Przestrzeń balkonowa to funkcjonalna część budynków mieszkalnych i firmowych. Obecność balkonu pozwala domownikom/pracownikom mieć stały dostęp do świeżego powietrza i cieszyć się urokami przyrody. W okresie wiosennym i letnim promieniowanie słoneczne może ograniczać komfort użytkowania przestrzeni balkonowej. Wiatr i deszcz  również ograniczają możliwość relaksu na balkonie. Aby móc korzystać z powierzchni balkonowej w dowolnych warunkach pogodowych, warto wyposażyć ją w markizy balkonowe. Nasza firma od lat produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości markizy na balkon. Kraków to miasto, które stanowi główny obszar naszych działań produkcyjno-sprzedażowych.

Markizy na balkon w bloku – dlaczego warto?

Markizy balkonowe z uwagi na swoją lekką konstrukcję i niewielki ciężar własny, wykorzystywane są do zacieniania przede wszystkim balkonów ale również witryn lub wnęk okiennych. Dają również możliwość montażu na wyższych kondygnacjach budynku. Szczególnie osoby mieszkające na ostatnim piętrze bloku chwalą sobie markizy balkonowe, ponieważ ich balkon zwykle nie jest już osłonięty kolejnym wyższym balkonem i w tej roli markiza balkonowa sprawdzi się idealnie. Markizy balkonowe zapewniają skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu powierzchnia balkonu nigdy nie jest zbyt mocno nagrzana. Komfort termiczny, wysoka funkcjonalność, możliwość regulacji, trwałość materiałów, a także estetyczny wygląd to aspekty, dla których warto rozważyć zakup markiz na balkon naszej produkcji.

roleta na oknie

Markiza na balkon w bloku – nasza oferta

Markizy balkonowe wykonane z wysokiej jakości lekkich stopów aluminium malowanych proszkowo w kolorze białym. Maksymalny wysięg rozwijanej tkaniny to 1,80m, a maksymalna szerokość to 5m. Opuszczane ramiona za pomocą korby wzmocnione sprężynami utrzymują stałe napięcie rozwijanej tkaniny zapobiegając jej składaniu. Od samego początku naszej działalności dbamy o dobór wysokiej jakości materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszego stosunku ceny do jakości. W przypadku zakupu markiz balkonowych w Krakowie, cennik jest zmienny. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra komunikacja z klientem to nasz priorytet, dlatego już na początku trwania współpracy informujemy o szacunkowej wycenie.

Markiza na balkon – dostępna kolorystyka

Zdajemy sobie sprawę, że jedną z najistotniejszych kwestii przy wyborze markiz na balkon w bloku czy domu jednorodzinnym, jest kolorystyka. W naszej ofercie znajduje się szereg wzorów i odcieni wysokiej jakości tkanin. Bogata kolorystyka poszycia markiz impregnowana jest preparatem gwarantującym zachowanie barw oraz ochronę przed niewielkimi opadami deszczu. Dzięki markizie spędzanie wiosennych i letnich popołudni i wieczorów na balkonie będzie o wiele przyjemniejsze, a żaden parasol przeciwsłoneczny nie zastąpi markizy. Dzięki wytrzymałej tkaninie i metalowemu obramowaniu, markizy dają komfort użytkowania przez wiele lat.

Markizy balkonowe – łatwość obsługi

Nasze markizy balkonowe zaprojektowano w taki sposób, aby były one w pełni funkcjonalne i łatwe w regulacji. Dzięki intuicyjnemu, solidnemu mechanizmowi, istnieje możliwość idealnego dostosowania poziomu zacienienia – w zależności od indywidualnych preferencji i panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Wykorzystywane przez nas materiały produkcyjne nie wymagają skomplikowanych i czasochłonnych czynności konserwacyjnych.  Dodatkowa impregnacja sprawia, że tkanina markizy balkonowej zachowuje estetyczny wygląd przez lata.

Markizy balkonowe – Kraków | Cennik i kontakt z firmą

W celu kompleksowego zapoznania się ze specyfikacją produkowanych przez nas markiz balkonowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy kompleksowo przedstawią Państwu aktualną ofertę i pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania. Ponad 30. letnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zbudować solidną pozycję w branży osłon i zabezpieczeń okiennych. Konsumenci cenią nas za profesjonalne podejście, terminowość, dobór wysokiej jakości materiałów, solidność wykonania, a także różnorodną gamę kolorystyczną. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce “Kontakt”. W przypadku zakupu markiz na balkon w Krakowie i okolicach, oferujemy transport do klienta.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  żaluzja okienna

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków