Markizy Zakopane

Zakopane – markizy na miarę indywidualnych oczekiwań

Markizy stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem, przynoszącym użytkownikom wiele korzyści. To praktyczna, atrakcyjna wizualnie i uniwersalna opcja, zapewniająca skuteczną ochronę przed słońcem oraz deszczem, dzięki czemu mogą Państwo korzystać z tarasu lub balkonu przez cały rok, niezależnie od panujących za oknem warunków pogodowych. Oferujemy wysokiej jakości produkty, stworzone z solidnych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, które przy systematycznej pielęgnacji zachowają swój estetyczny wygląd oraz dobry stan przez bardzo długi czas.

Dlaczego warto zdecydować się na markizy w Zakopanem?

Inwestycja w dostępne na naszej stronie internetowej markizy niesie za sobą szereg pozytywów. Przede wszystkim osłony zapewniają możliwość regulacji temperatury na balkonie lub tarasie, co przekłada się na wzrost komfortu wszystkich korzystających z niego osób. Dzięki swojej atrakcyjności wizualnej akcesoria akcentują aranżację całego budynku, dodając mu uroku oraz niepowtarzalności.

 

Co więcej, markizy znakomicie sprawdzają się zarówno w ciepłe, słoneczne dni, skutecznie chroniąc użytkowników balkonu lub tarasu przed intensywnymi promieniami słońca, jak i w deszczowy poranek, popołudnie bądź wieczór.

Markizy Zakopane – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Dostępne w naszej ofercie markizy są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla właścicieli domów jedno- lub wielorodzinnych, ale również nadają się do tarasów firmowych czy restauracyjnych ogródków. Dzięki nim zarówno domownicy i pracownicy, jak i goście lokali gastronomicznych mogą zrelaksować się na balkonie albo tarasie, odrywając się od nadmiaru codziennych obowiązków.

Jak odświeżyć markizę? Praktyczne wskazówki

Pielęgnacja oferowanych przez nas markiz nie należy do nader skomplikowanych czynności, nie wymaga również zastosowania specjalistycznych narzędzi bądź preparatów. W celu jej oczyszczenia z nadmiaru kurzu czy gromadzących się na powierzchni zabrudzeń, warto wykorzystać wodę z dodatkiem detergentu o niedrażniącym składzie, gąbkę lub ścierkę, przy pomocy której usuną Państwo brud ze stelażu, a także zmyją nieczystości z tkaniny.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem, oferującą skuteczne i niezawodne rozwiązania, wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne w naszej ofercie markizy wyróżniają się solidnymi konstrukcjami, co jest wynikiem starannego doboru tworzyw, z których korzystamy podczas procesu produkcyjnego.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!