Moskitiery

antyalergiczne / drzwiowe / ramkowe / zwijane

Strona główna » Moskitiery

Moskitiery Kraków – idealne na ciepłe lato

Moskitiery są bardzo dobrze sprawdzającą się barierą dla owadów latających, którą można zamontować na praktycznie każdą ramę okienną i drzwi balkonowe. Polecamy je osobom, które chcą latem mieć często otwarte okna. Moskitiery antyalergiczne dodatkowo chronią przed uczulającymi pyłkami roślin, dostającymi się do wewnątrz pomieszczenia. Nasze moskitiery są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele sezonów. Niestraszne jest im zarówno palące słońce, jak i też ulewny letni deszcz. Niezwykle drobna siatka o specyficznym splocie włókien jest mało widoczna dla ludzkiego oka. Dzięki temu moskitiera nie powstrzymuje promieni słonecznych przed wpadaniem do pomieszczenia – do tego służą dedykowane produkty, które znajdziesz także na naszej stronie, jak rolety i żaluzje.

Moskitiery w Krakowie, które oferujemy, dają pełną ochronę przed komarami, muchami, osami i wszystkimi innymi owadami latającymi. Dostatecznie drobna siatka utrudnia również przedostawanie się drobinkom kurzu czy pyłków roślin, co jest tak ważne dla alergików. Dzięki takiej siatce, zamontowanej w każdym oknie, w domu jest czyściej. Moskitiery drzwiowe i okienne są niezwykle przydatne w upalne dni i wieczory, kiedy dopływ świeżego powietrza jest konieczny poprzez szeroko otwarte okna i drzwi, będące wówczas zaproszeniem dla różnego rodzaju niepożądanych insektów. Dzięki naszym moskitierom będą się Państwo cieszyć ciepłym latem bez konieczności zamykania okien.
.

Moskitiery na wymiar Kraków – profesjonalizm i rzetelność

Oferowane przez nas moskitiery w Krakowie to rozwiązanie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy jedynie sprawdzone, estetyczne wizualnie akcesoria, które nie tylko skutecznie zabezpieczą pomieszczenie przed nieproszonymi owadami, ale również będą się atrakcyjnie prezentowały. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, dlatego oprócz wysokiej jakości produktów, można również uzyskać profesjonalne doradztwo. Dzięki niemu dokonanie optymalnego wyboru nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, a współpraca przebiegnie w przyjaznej atmosferze.

Moskitiery (Kraków) to doskonałe rozwiązanie wykonane z najwyższej klasy materiałów, co przekłada się na jego trwałość oraz spełnianie swojego podstawowego zadania przez wiele kolejnych lat. Co więcej, moskitiery (Kraków) są niezwykle proste w montażu oraz demontażu, dzięki czemu ich czyszczenie nie przysparza najmniejszych problemów. Ich zastosowanie pozwoli na ograniczenie przedostawania się do pomieszczenia uporczywych owadów, których w sezonie wiosennym oraz letnim pojawia się bardzo wiele.

Zależy nam na budowaniu korzystnych relacji z naszymi klientami, dlatego z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. W wyniku tego klient zyska gwarancję podjęcia dobrej inwestycji, która przyniesie korzyści dla jego samopoczucia oraz jakości codziennego funkcjonowania.

4.8/5 - (22 votes)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00