kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

MOSKITIERY KRAKÓW

Moskitiery idealne na ciepłe lato w Krakowie

Moskitiery są bardzo dobrze sprawdzającą się barierą dla owadów latających, którą można zamontować na praktycznie każdą ramę okienną i drzwiową. Moskitiery antyalergiczne dodatkowo chronią przed uczulającymi pyłkami roślin. Polecamy je osobom, które chcą latem mieć często otwarte okna. Nasze moskitiery są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele sezonów. Niezwykle drobna siatka o specyficznym splocie włókien jest mało widoczna dla ludzkiego oka. Daje jednak pełną ochronę przed komarami, insektami, a nawet pyłkami roślin i kurzu wywołującymi alergię. Moskitiery są niezwykle przydatne w upalne dni i zaduszne wieczory, kiedy dopływ świeżego powietrza jest konieczny poprzez szeroko otwarte okna i drzwi, będące wówczas zaproszeniem dla różnego rodzaju niepożądanych owadów. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie na prezentację przykładowych moskitier.

Moskitiery antyalergiczne

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków jako pierwsza w Krakowie ma zaszczyt zaoferować państwu nasz nowy produkt, który jest odpowiedzią na głosy najbardziej wymagających klientów. Moskitiera antyalergiczna z siatką przeciwpyłową POLL-TEX to ochrona nie tylko przed owadami ale w szczególności przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Pyłki traw i pyłki brzozy to najczęstsza przyczyna alergii i pyłkowicy dlatego też proponujemy państwu zabezpieczenie przeciwko tego typu alergenom. Moskitiera antyalergiczna opatrzona niemieckim certyfikatem jakości nie odbiega swoją budową i konstrukcją od standardowej moskitiery ramkowej. Montowana w ramie okiennej bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków montażowych dających możliwość łatwego zdjęcia bądź założenia moskitiery w okiennicy.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiera drzwiowa montowana jest do futryny na zawiasach sprężynowych samoczynnie domykających drzwi i magnesów utrzymujących ich stałą pozycję zamknięcia. Konstrukcja wykonana z trwałego profilu aluminiowego wyposażonego w uszczelkę szczotkową na całym obwodzie drzwi. Całość w kolorze białym, brązowym, drewnopodobnym. Siatka z włókna szklanego wypełniająca konstrukcję moskitiery drzwiowej stanowi skuteczną barierę dla komarów, much i innych owadów. Umożliwia jednak swobodny przepływ powietrza.

Moskitiery ramkowe

Ramka w moskitierze ramkowej wykonana z lekkiego i trwałego aluminium w kolorach białym, brązowym, drewnopodobnym i siatki z włókna szklanego naciągniętej na ramkę. To najprostszy i skuteczny sposób na ochronę przed owadami i wszelkiego rodzaju insektami. Możliwość wykonania i montażu bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków w większości rodzajów okien nie ogranicza w żaden sposób ich funkcji użytkowych, tym samym można je zamontować praktycznie na każde okno w Krakowie.

Moskitiery zwijane

Moskitiery zwijane to rodzaj siatki przeciw owadom spełniający kryteria nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie nowej generacji. Siatka z włókna szklanego zwijana w kasetce za pomocą mechanizmu sprężynowego, po rozwinięciu szczelnie zabezpieczona prowadnicami i listwą dolną z uszczelką szczotkową i zaczepem. Montowana głównie na zewnątrz budynku od góry okna, dostępna w naszej ofercie w dwóch kolorach kaset i prowadnic: białym i brązowym. Montaż boczny kasety moskitiery rolowanej daje możliwość stosowania jej również w otworach drzwiowych. To bardzo sprawne rozwiązanie, które chętnie zaprezentujemy w naszym salonie w Krakowie.