Moskitiery

antyalergiczne / drzwiowe / ramkowe / zwijane

Moskitiera idealna na ciepłe lato w Krakowie

Moskitiery są bardzo dobrze sprawdzającą się barierą dla owadów latających, którą można zamontować na praktycznie każdą ramę okienną i drzwiową. Polecamy je osobom, które chcą latem mieć często otwarte okna. Moskitiery antyalergiczne dodatkowo chronią przed uczulającymi pyłkami roślin. Nasze moskitiery są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele sezonów. Niestraszne jest im zarówno palące słońce, jak też ulewny letni deszcz. Niezwykle drobna siatka o specyficznym splocie włókien jest mało widoczna dla ludzkiego oka. Dzięki temu moskitiera nie powstrzymuje promieni słonecznych przed wpadaniem do pomieszczenia – od tego są inne produkty, które znajdziesz na naszej stronie, jak rolety i żaluzje.

Moskitiery, które oferujemy, dają pełną ochronę przed komarami, muchami, osami i wszystkimi innymi owadami latającymi. Dostatecznie drobna siatka utrudnia również przedostawanie się drobinkom kurzu, dzięki czemu w domu będzie czyściej, ale też pyłkom roślin, co jest bardzo ważne dla alergików. Moskitiery są niezwykle przydatne w upalne dni i wieczory, kiedy dopływ świeżego powietrza jest konieczny poprzez szeroko otwarte okna i drzwi, będące wówczas zaproszeniem dla różnego rodzaju niepożądanych owadów. Dzięki naszym moskitierom będziesz cieszył się ciepłym latem bez konieczności zamykania okien.

Moskitiery antyalergiczne

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków jako pierwsza w Krakowie ma zaszczyt zaoferować państwu nasz nowy produkt, który jest odpowiedzią na głosy najbardziej wymagających klientów. Moskitiera antyalergiczna z siatką przeciwpyłową POLL-TEX to ochrona nie tylko przed owadami ale w szczególności przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Statystyki mówią, że już przeszło 40 procent Polaków (a więc również mieszkańców Krakowa) cierpi na różnego rodzaju alergie, a trend jest niestety wzrostowy. Być może więc moskitiera antyalergiczna jest najlepszym wyborem dla Państwa okien. Pyłki traw i pyłki brzozy to najczęstsza przyczyna alergii i pyłkowicy, dlatego też proponujemy państwu zabezpieczenie przeciwko tego typu alergenom.

Moskitiera antyalergiczna opatrzona niemieckim certyfikatem jakości nie odbiega swoją budową i konstrukcją od standardowej moskitiery ramkowej, ma tak samo estetyczny wygląd, bardzo proste jest również jej zakładanie i zdejmowanie. Moskitiera antyalergiczna montowana jest w ramie okiennej bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków montażowych dających możliwość łatwego zdjęcia bądź założenia moskitiery w okiennicy. Zapraszamy do nas, jeśli chcą Państwo zakupić moskitierę antyalergiczną.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery okienne nie wystarczą, jeśli zostawimy bez ochrony przed owadami nasze drzwi. Wiedzą to szczególnie osoby posiadające domy rodzinne, w których drzwi prowadzą przecież nie na klatkę, ale bezpośrednio na pole, jak również posiadacze balkonów. Jeśli więc chcemy w ciepłe letnie dni wietrzyć mieszkanie w pełni swobodnie, powinniśmy mieć również moskitierę drzwiową. Moskitiera drzwiowa montowana jest do futryny na zawiasach sprężynowych samoczynnie domykających drzwi i magnesów utrzymujących ich stałą pozycję zamknięcia. Konstrukcja wykonana z trwałego profilu aluminiowego wyposażonego w uszczelkę szczotkową na całym obwodzie drzwi.

Całość jest w kolorze białym, brązowym, drewnopodobnym, czyli w najpopularniejszych kolorach, w jakich są futryny. Tym samym moskitiera drzwiowa wpasowuje się estetycznie do reszty. Siatka z włókna szklanego wypełniająca konstrukcję moskitiery drzwiowej stanowi skuteczną barierę dla komarów, much i innych owadów. Jednocześnie jest bardzo wytrzymała i przede wszystkim umożliwia swobodny przepływ powietrza. Warto cieszyć się przebywaniem na balkonie w letnie wieczory, ale warto mieć wtedy moskitierę drzwiową.

Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa to bardzo praktyczne rozwiązanie. Siatka zamontowana jest w ramce, dzięki czemu bardzo łatwo zakłada się ją na okno i zdejmuje na zimę. Ramka w moskitierze ramkowej wykonana z lekkiego i trwałego aluminium w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym. Tym samym estetycznie wpasowuje się w ramę okienną i praktycznie jej nie widać. Siatka z kolei wykonana jest z włókna szklanego, co czyni ją bardzo wytrzymałą. Przy założeniu, że moskitiera ramkowa będzie zdejmowana na zimę, posłuży nam ona wiele lat. To najprostszy i skuteczny sposób na ochronę przed owadami i wszelkiego rodzaju insektami. Możliwość wykonania i montażu bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków w większości rodzajów okien nie ogranicza w żaden sposób ich funkcji użytkowych, tym samym można je zamontować praktycznie na każde okno w Krakowie.

Kluczową sprawą o którą muszą zadbać nasi technicy przygotowując dla Państwa moskitierę ramkową, jest bardzo dokładne dopasowanie jej rozmiaru do państwa okna. Zbyt wąskie moskitiery ramkowe będą z okna wypadać, a zbyt szerokie nie założą się na okno. O to nie muszą się Państwo martwić, gdyż w Tanich Żaluzjach doskonale wiemy, jak przygotować moskitierę ramkową.

Moskitiery zwijane

Taka moskitiera to rodzaj siatki przeciw owadom spełniający kryteria nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie nowej generacji. Siatka z włókna szklanego zwijana w kasetce za pomocą mechanizmu sprężynowego, po rozwinięciu szczelnie zabezpieczona prowadnicami i listwą dolną z uszczelką szczotkową i zaczepem. Montowana głównie na zewnątrz budynku od góry okna, dostępna w naszej ofercie w dwóch kolorach kaset i prowadnic: białym i brązowym.

Montaż boczny kasety moskitiery rolowanej daje możliwość stosowania jej również w drzwiach. Największą zaletą moskitiery drzwiowej jest ogromna wygoda jej stosowania. W każdym momencie możemy ją zwinąć, co bardzo ułatwia chociażby mycie okien, albo zwykłe wyjrzenie przez okno poza obrys futryny. Nie ma też potrzeby aby moskitiera była zdejmowana na zimę – w tym czasie będzie po prostu stale zwinięta, a siatka będzie chroniona kasetką. To bardzo sprawne rozwiązanie, które chętnie zaprezentujemy w naszym salonie w Krakowie.

5/5 - (19 votes)

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków