Rolety, Skawina – solidna konstrukcja i nadzwyczajna estetyka

Rolety są niezwykle popularnym rozwiązaniem znakomicie sprawdzającym się w wielu domach, mieszkaniach oraz biurach. Dzięki nim można precyzyjnie regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła, dostosowując jego intensywność do swoich preferencji. Doskonale chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem oraz promieniowaniem UV, co korzystnie wpływa na komfort przebywających w lokalu osób. To również szczególnie istotne w przypadku mebli czy akcesoriów narażonych na utratę koloru pod wpływem promieni słonecznych.

Rolety wewnętrzne, Skawina – dlaczego warto?

Oferowane przez nas rolety wewnętrzne zapewniają prywatność, chroniąc wnętrze budynku przed wzrokiem przechodzących w pobliżu osób lub mieszkających naprzeciw sąsiadów. W zależności od własnych potrzeb można zasłonić okna zarówno częściowo, jak i w całości. Co więcej, osłony okienne mogą pomóc w utrzymaniu stabilnej temperatury w pomieszczeniu, zapobiegając przegrzewaniu się wnętrza lokalu latem oraz ograniczając utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym.

Dostępne w naszej gamie produktów rozwiązania wyróżniają się elegancją i atrakcyjnością wizualną, dzięki czemu fantastycznie komponują się ze stworzoną przez właściciela aranżacją. Ich minimalistyczny design sprawia, że sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w praktycznie każdej stylistyce, co czyni je uniwersalną opcją.

 

Rolety zewnętrzne, Skawina – łatwa i wygodna obsługa

Znajdujące się na naszej stronie internetowej rolety zewnętrzne charakteryzują się prostą oraz intuicyjną obsługą. Umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia, w związku z tym idealnie nadają się do domów lub mieszkań, w których domownicy, żeby zasnąć, potrzebują zupełnej ciszy i spokoju. Osłony montowane na zewnątrz to również łatwość oraz komfort użytkowania. Oferujemy nie tylko rolety obsługiwane ręcznie, ale również automatyczne, wyposażone w niewielki silniczek elektryczny.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, dzięki czemu przez lata swojej działalności mogliśmy z uwagą obserwować i poznawać wymagania naszych klientów. W trakcie procesu produkcyjnego z uwagą i zaangażowaniem dobieramy najlepszej jakości materiały oraz komponenty, skrupulatnie czuwając nad każdym kolejnym etapem. Takie podejścia sprawia, że oferowane przez nas wyroby odznaczają się trwałością i starannym wykończeniem z dbałością o wszelkie, nawet najdrobniejsze detale.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!