Plisy okienne

Plisy czy też rolety plisowane lub żaluzje plisowane, bo pod taką nazwą też można je spotkać, są bardzo popularnym sposobem na osłonę okna. Są świetną alternatywą dla standardowych rolet jak i rolet rzymskich. Plisy okienne pozwalają na swobodną regulację dopływu światła, w zależności od potrzeb. Dzięki idealnemu doleganiu do szyby okiennej dają możliwość bezproblemowego dostępu do okna (jego całkowitego otworzenia). Za zastosowaniem rolet plisowanych przemawia także fakt, że rolety plisowane można dowolnie regulować od góry czy dołu, dając możliwość zasłonięcia tylko dolnej części okna, a górna pozostaje odsłonięta. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w drzwiach balkonowych czy w przypadku okien dachowych.

Rolety – plisy na okna dachowe i nie tylko

Rolety plisowane to świetne, nowoczesne rozwiązanie dla każdego rodzaju wnętrz. Żaluzje – plisy sprawdzą się w stylu klasycznym, nowoczesnym czy minimalistycznym stanowiąc doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się plisy okienne na każdy rodzaj okna. Plisy robione na wymiar dają możliwość montażu na oknach dachowych, oknach o nietypowych kształtach. Nasza firma daje możliwość wykonania plisy dokładnie na wymiar Twojego okna, co sprawia, że idealnie przylegają do okna i regulacja ilości wpuszczanego do wnętrza światła jest bezproblemowa. Plisy sprawdzą się także do ogrodów zimowych oraz do okien np. okrągłych czy półokrągłych.

Plisy świetnie chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, a także przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, dając pełen komfort poruszania się po własnym domu.

Rolety plisowane

Warto zwrócić szczególną uwagę, że ten rodzaj żaluzji daje możliwość poruszania roletą góra i dół, czyli w dwa kierunki w przeciwieństwie do rolet klasycznych, które poruszają się w jednym kierunku. Dzięki temu w pomieszczeniu w łatwy sposób możemy sterować umiejscowieniem rolety na oknie.

Plisy świetnie sprawdzą się zarówno w sypialni, zapewniając komfortowy wypoczynek jak i salonie, kuchni czy nawet w biurach lub urzędach dając osłonę przed nadmiernym słońcem. Specjalne materiały wykorzystywane przy produkcji plis sprawiają, że układają się one w piękną harmonijkę, tworząc niebanalną ozdobę naszego okna.

Plisy dostępne w naszej ofercie są dostępne w bogatej wersji kolorystycznej, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do kolorystyki wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą plis. W razie pytań zapraszamy do kontaktu zarówno w formie elektronicznej, telefonicznej czy stacjonarnie.

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków