Montaż bram garażowych – Kraków

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na montaż bram garażowych. Jest to spowodowane głównie tym, że dobrze zabezpieczony garaż to bezpieczny samochód, co jest przydatne zwłaszcza zimą. Co równie ważne, odpowiednio zamontowana brama z pewnością posłuży bezawaryjnie przez dłuższy czas. Jednak sam jej zakup to dopiero początek. Bardzo istotny jest prawidłowy montaż. To właśnie od niego w głównej mierze zależy, czy brama będzie dobrze spełniała swoją funkcję. Dlatego lepiej nie ryzykować samodzielnego montażu i zamiast tego zapoznać się z ofertą naszego sklepu.

Montaż bram garażowych — profesjonalna pomoc

Mimo tego, że zwykle przy zakupie bramy garażowej klient otrzymuje w zestawie instrukcję, jej samodzielny montaż nie jest zbyt dobrym pomysłem. Zwłaszcza wtedy, gdy ktoś nie ma w tym doświadczenia. Należy bowiem pamiętać, że cała konstrukcja to znacznie więcej niż brama. Bardzo ważne są również siłowniki, a w przypadku bram sterowanych zdalnie, także montaż całego układu elektrycznego.

Źle zamontowana brama może skutkować jej niską funkcjonalnością. Z kolei bez dobrej regulacji w konstrukcji mogą pojawić się przerwy, przez które będzie uciekało ciepło z garażu. W najgorszym wypadku może dojść do oderwania całej konstrukcji, co może zakończyć się poważnym urazem u osoby, która akurat znalazła się w pobliżu.  Dlatego nie warto ryzykować i lepiej postawić na naszą doświadczoną ekipę monterską. Skutkiem pracy naszych profesjonalistów zawsze jest funkcjonalna i dobrze działająca brama, która będzie skutecznie pełniła swoją funkcję przez naprawdę długi czas.

montaż bram garażowych kraków

 

Montaż bram garażowych Kraków — dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą ekipą monterską? Montaż bramy garażowej to zwykle jedna z ostatnich czynności w trakcie prac wykończeniowych domu. Dzięki zleceniu tego zadania wyspecjalizowanej ekipie, inwestor lub właściciel może zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Zlecając montaż naszym pracownikom, można mieć pewność, że całość zostanie wykonana szybko i sprawnie, niezależnie od tego, z jakim typem bramy mielibyśmy do czynienia. Efektem będzie funkcjonalność oraz długotrwałe działanie bez żadnych awarii.

Na rynku bram garażowych działamy już od dłuższego czasu. Dzięki temu możemy służyć naszym klientom radą, co z pewnością pozwoli im wybrać najbardziej korzystne dla siebie rozwiązanie. Co równie istotne, na bieżąco śledzimy wszelkie nowinki na rynku, co pozwala nam na stałe poszerzanie oferty. W pracy korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych, sprawdzonych narzędzi, przez co montaż przebiega sprawnie oraz bez większych problemów.

Montaż bram garażowych — cennik

Cena montażu bramy garażowej może różnić się w zależności od jej wielkości, czy też poziomu zaawansowania całej konstrukcji. Możemy jednak zapewnić, że decydując się na nasze usługi, każdy klient może liczyć na korzystną cenę, która idzie w parze z najwyższą jakością naszych usług. Dzięki temu każdy, kto podejmie z nami współpracę, ma gwarancję rzetelnego oraz uczciwego podejścia.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!