Rolety

zewnętrzne / wolnowiszące / w kasetach / dzień noc

Strona główna » Rolety

Jeśli poszukują Państwo rolet okiennych, dobrze Państwo trafili. U nas znajdą Państwo rolety okienne wszystkich popularnych rodzajów: rolety zewnętrzne antywłamaniowe, rolety wolnowiszące, które najlepiej wychodzą cenowo oraz bardzo trwałe i wygodne w obsłudze rolety w kasetkach. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Rolety zewnętrze

Rolety zewnętrzne to jedna z najlepszych ochron, jakie można zastosować na okna i drzwi. Zimą i jesienią sprawnie zapobiegają wychładzaniu mieszkania, zaś latem i wiosną są przeszkodą w jego nadmiernym nagrzewaniu się. Doskonale izolują pomieszczenia od światła dziennego, co pożądaną cechą dla osób, które śpią dłużej z powodu chociażby nocnych zmian w pracy. Rolety okienne zewnętrzne są również dobrą barierą dźwiękową, ograniczającą hałasy z zewnątrz, które dostają się do pomieszczeń. To istotna cecha, jeśli mieszkamy tuż przy ruchliwej ulicy lub parkingu.

Osoby mieszkające w domach jednorodzinnych i na parterach bloków mieszkalnych doceniają antywłamaniowe cechy rolet zewnętrznych ? są one bardzo skuteczną przeszkodą. W ofercie Tanich Żaluzji są między innymi rolety zewnętrzne dostawne, bramy zwijane, typ Integro. Znajdą u nas Państwo zarówno rolety zewnętrzne obsługiwane ręcznie, jak również rolety automatyczne wyposażone w niewielki silniczek elektryczny, które obsługiwane są “na przycisk”.

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące to jeden z najprostszych, a tym samym bardzo atrakcyjny cenowo sposób na zasłanianie okien od wewnątrz. Można je spotkać w wielu mieszkaniach i domach w Krakowie, ale również w miejscach pracy mieszkańców naszego miasta. Wiele osób ceni sobie ich prostotę użytkowania z estetycznym wyglądem. Bogaty wybór wzorów i kolorów rolet okiennych wolnowiszących pozwala na łatwe ich dopasowanie do praktycznie każdego pomieszczenia, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego.

Ciemniejsze materiały chronią przed promieniami słonecznymi. Na tyle skutecznie, że można je montować w salach wykładowych i konferencyjnych, w których prowadzi się prezentacje multimedialne. W naszej ofercie są rolety wolnowiszące mini, standardowe, maty rolowane oraz bardzo popularne ostatnimi czasy rolety rzymskie. Istotną ich zaletą jest niższa cena, niż innych rodzajów rolet, co wynika z ich niemal banalnego sposobu działania.

Rolety w kasetach

Rolety w kasetach to bardzo praktyczne i obliczone na wiele lat rozwiązanie. Sposób ich montażu powoduje, że doskonale skomponują się z oknem, wizualnie tworząc z nim praktycznie jedną całość. Dzięki dużemu wyborowi kolorów i materiałów, który mamy w ofercie, łatwo jest dobrać rolety okienne w kasetach do każdego pomieszczenia, a mechanizm kaset i prowadnic wykonany z aluminium lub PCV zapewnia im długowieczność i komfort użytkowania – ich obsługa jest bardzo prosta. Fakt, iż materiał w trakcie zwinięcia pozostaje w odizolowanej kasecie bardzo pozytywnie przekłada się na utrzymanie czystości takiej rolety, samą zaś kasetkę można myć różnymi rodzajami detergentów a nawet samą wodą, ponieważ aluminium jest metalem nierdzewnym.

W naszej ofercie są rolety w kasetach na okna dachowe, typu dzień i noc, rolety Premium, Premium Plus, Prestige i wiele innych.

5/5 - (1 vote)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!