Wieliczka – plisy dopasowane do okien

Plisy w Wieliczce są bardzo popularnym rozwiązaniem, charakteryzującym się połączeniem funkcjonalności z estetyką. To solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia akcesoria, idealnie sprawdzające się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Wspaniale dopełniają stworzoną w nim aranżację, a wysoka jakość elementów wykorzystywanych przy produkcji sprawia, że rolety plisowane zapewnią długoletnie, satysfakcjonujące użytkowanie.

Oferowane przez nas osłony na okna odznaczają się minimalistycznym, eleganckim designem, w związku z czym łatwo dopasować je do wnętrz urządzonych nie tylko w stylu klasycznym, ale również nowoczesnym. Można wybrać je do pomieszczeń o wystroju skandynawskim, prowansalskim czy rustykalnym, fantastycznie prezentując się jako jeden z elementów dekoracyjnych.

Rolety plisowane, Wieliczka – do jakich pomieszczeń wybrać?

Plisy są jednym z najlepszych wyborów, idealnie komponujących się z elementami wykończeniowymi oraz meblami o przeróżnej stylistyce. Można zamontować je w salonie, gdzie zapewnią prywatność i umożliwią regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła.

Doskonale sprawdzą się także w sypialni oraz gabinecie, subtelnie absorbując dźwięki, tym samym pomagając w skupieniu się na wykonywanych zadaniach. Rolety plisowane w Wieliczce świetnie nadają się do kuchni lub łazienki, ponieważ są odporne na wilgoć oraz zmienne warunki temperaturowe.

 

Jak dbać o rolety plisowane?

Rolety plisowane zbierają kurz, a na ich powierzchni każdego dnia gromadzą się zanieczyszczenia. Dlatego tak istotna jest systematyczna pielęgnacja, do czego warto wykorzystać miotełkę do usuwania kurzu.

W razie pojawienia się na powierzchni osłon okiennych nieco bardziej widocznych, trudniejszych do pozbycia się plam, należy skorzystać ze specjalistycznych detergentów o łagodnych składach. Fantastycznie sprawdzi się miękka ściereczka, przy pomocy której wyczyścimy rolety z osadzających się na nich pyłków, lekkich nieczystości oraz kurzu.

Plisy, Wieliczka – prosta i intuicyjna obsługa

Rolety plisowane to osłonny okienne charakteryzujące się prostym sposobem montażu, niewymagającym podejmowania żadnych skomplikowanych czynności. Na uwagę zasługuje również prosta oraz intuicyjna obsługa, przyczyniająca się do komfortu korzystania z tego rodzaju akcesoriów na okna. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania tworzone są na podstawie dokonanych przez klienta lub specjalistę pomiarów, dzięki czemu można zyskać pewność, że będą idealnie dopasowane.

Rolety plisowane pozwalają na kontrolę wpadającego do wnętrza lokalu światła, zapewniają termoizolację, zwiększają komfort domowników czy pracowników poprzez osłonięcie pomieszczenia przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów, a także stanowią wspaniały element dekoracyjny. W razie trudności w doborze osłon okiennych warto się z nami skontaktować, abyśmy mogli pomóc w podjęciu najkorzystniejszej decyzji, niosącej zadowolenie i szereg korzyści przez długi czas.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!