Żaluzje Wieliczka

Wieliczka – żaluzje o solidnej konstrukcji

Żaluzje są znanym wszystkim rozwiązaniem, na które decyduje się coraz większa liczba osób. Stopniowo wracają do łask, co jest wynikiem ich niezaprzeczalnych zalet. Ten rodzaj osłon okiennych znakomicie sprawdzi się nie tylko w domach lub mieszkaniach, ale również w firmach, sklepach czy innych obiektach, w których istotne jest połączenie funkcjonalności z atrakcyjnością wizualną. W naszej ofercie dostępne są nie tylko tradycyjne żaluzje aluminiowe, ale również nieco bardziej nowoczesne osłony drewniane bądź bambusowe.

Żaluzje, Wieliczka – dlaczego warto się zdecydować?

Wybór żaluzji do swojego domu, firmy lub mieszkania wiąże się z wieloma korzyściami. To nie tylko ogromne możliwości regulacji wpadającego do pomieszczeń światła, ale również fantastyczny element dekoracyjny, który cudownie dopełni panującą we wnętrzu aranżację. Przeciskające się pomiędzy lamelami promienie słoneczne stworzą w pokoju, kuchni bądź jadalni niesamowity spektakl światła oraz cienia.

 

Żaluzje stanowią także idealną ochronę przed słońcem i wzrokiem niepożądanych osób, dzięki czemu można poczuć się swobodnie, bez obawy o swoją prywatność. Ponadto tego typu osłony okienne są niezwykle proste w czyszczeniu, co w szczególności docenią wszyscy, dla których porządek jest bardzo ważnym aspektem, ponieważ borykają się z uciążliwymi alergiami.

Jak czyścić żaluzje w Wieliczce?

Żaluzje są bardzo funkcjonalną opcją, którą warto wybrać jako uzupełnieni aranżacji okiennej. Oprócz skutecznej ochrony przed ostrym słońcem i wzrokiem przechodniów bądź sąsiadów, są również łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu regularna pielęgnacja nie wymaga wykonywania nader skomplikowanych czy czasochłonnych czynności. Nie ma konieczności prania żaluzji, a jedyne co warto systematycznie robić, to przecierać je przy użyciu wody z dodatkiem niedrażniącego detergentu, ściereczki lub gąbki.

Warto ułatwić sobie proces czyszczenia, opuszczając osłonę w dół i zamykając lamele. W ten sposób umycie całości zajmie dosłownie kilka minut, po których upływie akcesorium będzie odświeżone. Regularna pielęgnacja żaluzji to bardzo ważna czynność, wpływającą na zachowanie ich dobrego stanu oraz estetycznego wyglądu, by mogły służyć w domu, mieszkaniu lub firmie przez wiele kolejnych lat.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań można się z nami skonsultować, abyśmy mogli udzielić na nie wyczerpujących odpowiedzi oraz doradzić w doborze odpowiedniego rodzaju żaluzji. 

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!