kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

MARKIZY KRAKÓW

Markizy - oferujemy duży wybór wzorów i typów markiz w Krakowie

Markizy skutecznie chronią nas przed słońcem, zaciemniając balkony, werandy, tarasy i inne duże powierzchnie poziome. Mają też zastosowanie w biznesie, montuje się je w witrynach sklepów, w restauracyjnych ogródkach, gdzie mogą też posłużyć za nośnik reklamy, jednocześnie chroniąc przebywające pod nimi osoby przed nadmiarem letniego słońca, w tym szkodliwymi promieniami UV. Stosowane materiały do produkcji markiz sprawdzają się doskonale jako zabezpieczenia przed niewielkimi opadami deszczu lub nieprzyjemną mżawką. System mocowania pozwala na łatwy montaż i demontaż moskitiery w celu konserwacji i czyszczenia, a możliwość wykonania na dowolny wymiar daje nieomal nieograniczone możliwości aranżacji. Zapraszamy do naszego salonu (Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 40), gdzie pokażemy Ci oferowane przez nas markizy.

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe z uwagi na swoją lekką konstrukcję i niewielki ciężar własny, wykorzystywane są do zacieniania balkonów, witryn lub wnęk okiennych. Dają również możliwość montażu na wyższych kondygnacjach budynku. Markizy balkonowe wykonane z wysokiej jakości lekkich stopów aluminium malowanych proszkowo w kolorze białym. Maksymalny wysięg rozwijanej tkaniny to 1,80m, a maksymalna szerokość to 5m. Opuszczane ramiona za pomocą korby wzmocnione sprężynami utrzymują stałe napięcie rozwijanej tkaniny zapobiegając jej składaniu. Bogata kolorystyka poszycia markiz impregnowana jest preparatem gwarantującym zachowanie barw oraz ochronę przed niewielkimi opadami deszczu. Pozwalają na komfort użytkowania przez wiele lat. W naszym salonie w Krakowie możesz zamówić markizy balkonowe.

Markizy koszowe

Konstrukcja markizy w kilku wariantach form plastycznych o ciekawych kształtach, całkowicie wykonana z lekkiego profilu aluminiowego. Umieszczona nad witryną sklepową lub wejściem oprócz swoich walorów użytkowych stanowi doskonały nośnik reklamy, będąc efektownym elementem dekoracyjnym. Poszycie wykonane głównie z folii PCV lub tkaniny akrylowej impregnowanej o wysokiej jakości i dostępnej w wielu kolorach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami (jesteśmy w Krakowie na Dietla 71) po więcej informacji.

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe stosowane głównie do zacieniania dużych powierzchni poziomych stanowiąc również doskonałą osłonę dla witryn sklepowych, czy panoramicznych okien tarasowych. Rozkładane ramiona wykonane z wysokogatunkowych stopów aluminium z wykorzystaniem łańcucha Fleyer’a, umożliwiają wysięg rozwiniętego materiału od 1,50m do 4m. Konstrukcja markizy oparta na kwadratowej, stalowej belce daje możliwość wyboru miejsca mocowania przy użyciu specjalnie wzmacnianych uchwytów. Całość konstrukcji lakierowana jest techniką proszkową w kolorze białym, brązowym, beżowym i szarym. Bogata kolorystyka impregnowanych tkanin umożliwia zachowanie pełnej harmonii z fasadą budynku również przy dużych szerokościach markizy do 7m. Zalecamy napęd elektryczny szczególnie wymagany przy modelach z kasetą, który może być rozszerzony o automatykę pogodową, a dla mniej wymagających klientów równie skuteczny napęd ręczny, za pomocą zdejmowanej korby.