Moskitiery

antyalergiczne / drzwiowe / ramkowe / zwijane

Strona główna » Moskitiery

Moskitiery Kraków – idealne na ciepłe lato

Moskitiery są bardzo dobrze sprawdzającą się barierą dla owadów latających, którą można zamontować na praktycznie każdą ramę okienną i drzwi balkonowe. Polecamy je osobom, które chcą latem mieć często otwarte okna. Moskitiery antyalergiczne dodatkowo chronią przed uczulającymi pyłkami roślin, dostającymi się do wewnątrz pomieszczenia. Nasze moskitiery są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele sezonów. Niestraszne jest im zarówno palące słońce, jak i też ulewny letni deszcz. Niezwykle drobna siatka o specyficznym splocie włókien jest mało widoczna dla ludzkiego oka. Dzięki temu moskitiera nie powstrzymuje promieni słonecznych przed wpadaniem do pomieszczenia – do tego służą dedykowane produkty, które znajdziesz także na naszej stronie, jak rolety i żaluzje.

Moskitiery, które oferujemy, dają pełną ochronę przed komarami, muchami, osami i wszystkimi innymi owadami latającymi. Dostatecznie drobna siatka utrudnia również przedostawanie się drobinkom kurzu czy pyłków roślin, co jest tak ważne dla alergików. Dzięki takiej siatce, zamontowanej w każdym oknie, w domu jest czyściej. Moskitiery drzwiowe i okienne są niezwykle przydatne w upalne dni i wieczory, kiedy dopływ świeżego powietrza jest konieczny poprzez szeroko otwarte okna i drzwi, będące wówczas zaproszeniem dla różnego rodzaju niepożądanych insektów. Dzięki naszym moskitierom będą się Państwo cieszyć ciepłym latem bez konieczności zamykania okien.
.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Moskitiery antyalergiczne

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków jako pierwsza w Krakowie ma zaszczyt zaoferować Państwu nasz nowy produkt, który jest odpowiedzią na głosy najbardziej wymagających klientów. Moskitiera antyalergiczna z siatką przeciwpyłową POLL-TEX to ochrona nie tylko przed owadami, ale w szczególności przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Statystyki mówią, że już przeszło 40 procent Polaków (a więc również mieszkańców Krakowa) cierpi na różnego rodzaju alergie, a trend jest niestety wzrostowy. Być może więc moskitiera antyalergiczna jest najlepszym wyborem dla Państwa okien. Pyłki traw i pyłki brzozy to najczęstsza przyczyna alergii i pyłkowicy, dlatego też proponujemy Państwu zabezpieczenie przeciwko tego typu alergenom.

Moskitiera antyalergiczna opatrzona niemieckim certyfikatem jakości nie odbiega swoją budową i konstrukcją od standardowej moskitiery ramkowej. Ma tak samo estetyczny wygląd oraz bardzo proste i intuicyjne zakładanie i zdejmowanie. Moskitiera antyalergiczna montowana jest do stolarki okiennej, a dokładniej na ramie okiennej bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków montażowych dających możliwość łatwego zdjęcia bądź założenia moskitiery w okiennicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością antyalergiczne moskitiery Kraków spełnią Państwa oczekiwania!

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery okienne mają swoje dopełnienie w postaci moskitier drzwiowych, tak by w pełni chronić nasze wnętrze. Jeśli pozostawimy bez ochrony drzwi balkonowe bądź drzwi wejściowe jesteśmy narażeni na dostanie się do wewnątrz niechcianych owadów. Wiedzą to szczególnie osoby posiadające domy rodzinne, w których drzwi prowadzą przecież nie na klatkę, ale bezpośrednio na pole, jak również posiadacze balkonów. Jeśli więc chcemy w ciepłe letnie dni wietrzyć mieszkanie w pełni swobodnie, powinniśmy także zainwestować w moskitierę drzwiową. Skrzydło moskitiery montowane jest do futryny na zawiasach sprężynowych samoczynnie domykających drzwi. Moskitiera drzwiowa montowana w taki sposób wyposażona jest w system magnesów, który utrzymuje ich stałą pozycję podczas zamknięcia. Moskitiery ramkowe balkonowe wykonane są z trwałego profilu aluminiowego wyposażonego w uszczelkę szczotkową na całym obwodzie drzwi. Sam kierunek otwarcia moskitiery jest już zależny od drzwi, na których jest montowana.

Skrzydło moskitiery dostępne jest w kolorze białym, brązowym, drewnopodobnym (złoty dąb, orzech), czyli w najpopularniejszych kolorach, w jakich są futryny. Tym samym moskitiera drzwiowa wpasowuje się estetycznie w całość konstrukcji. Siatka z włókna węglowego wypełniająca konstrukcję moskitiery drzwiowej stanowi skuteczną barierę dla komarów, much i innych owadów. Jednocześnie jest bardzo wytrzymała i przede wszystkim umożliwia swobodny przepływ powietrza. Dzięki moskitierom drzwiowym przebywanie na balkonie czy tarasie odbędzie się bez obawy o dostanie się owadów do wnętrza.

Tanie Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa to bardzo praktyczne rozwiązanie. Siatka zamontowana jest w ramce, dzięki czemu bardzo łatwo zakłada się ją na okno i zdejmuje na zimę. Ramka w moskitierze ramkowej wykonana z lekkiego i trwałego aluminium w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym (złoty dąb, orzech). Tym samym estetycznie wpasowuje się w ramę okienną i praktycznie staje się niewidoczna. Siatka z kolei wykonana jest włókna węglowego, co czyni ją bardzo wytrzymałą. Przy założeniu, że moskitiera ramkowa będzie zdejmowana na zimę, posłuży nam ona wiele lat. To najprostszy i skuteczny sposób na ochronę przed owadami i wszelkiego rodzaju insektami. W przypadku moskitier ramkowych jest możliwość wykonania i montażu bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków w większości rodzajów okien. Moskitiera ramkowa w żaden sposób nie ogranicza ich funkcji użytkowych, tym samym można je zamontować praktycznie na każde okno w Krakowie.

Kluczową sprawą, o którą muszą zadbać nasi technicy, przygotowując dla Państwa moskitierę ramkową, jest bardzo dokładne dopasowanie jej rozmiaru do państwa okna. Zbyt wąskie moskitiery ramkowe będą z okna wypadać, a zbyt szerokie nie założą się na okno. O to nie muszą się Państwo martwić, gdyż w Tanich Żaluzjach doskonale wiemy, jak przygotować moskitierę ramkową. Przyjedziemy, wymierzymy i zamontujemy moskitiery okienne i drzwiowe w Państwa domu!

Moskitiery zwijane

Taka moskitiera to rodzaj siatki przeciw owadom spełniający kryteria nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie nowej generacji. Siatka z włókna węglowego zwijana jest w kasetce za pomocą mechanizmu sprężynowego a po rozwinięciu szczelnie zabezpieczona prowadnicami i listwą dolną z uszczelką szczotkową i zaczepem. Montowana głównie na zewnątrz budynku od góry okna, dostępna w naszej ofercie w dwóch kolorach kaset i prowadnic: białym i brązowym.

Montaż boczny kasety moskitiery rolowanej daje możliwość stosowania jej również w drzwiach. Największą zaletą moskitiery drzwiowej jest ogromna wygoda jej stosowania. W każdym momencie możemy ją zwinąć, co bardzo ułatwia chociażby mycie okien, albo zwykłe wyjrzenie przez okno poza obrys futryny. Nie ma też potrzeby, aby moskitiera była zdejmowana na zimę – w tym czasie będzie po prostu stale zwinięta, a siatka będzie chroniona kasetą. To bardzo sprawne rozwiązanie, które chętnie zaprezentujemy w naszym salonie w Krakowie.

Czytaj więcej

Moskitiery Kraków – profesjonalizm i rzetelność

Oferowane przez nas moskitiery w Krakowie to rozwiązanie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy jedynie sprawdzone, estetyczne wizualnie akcesoria, które nie tylko skutecznie zabezpieczą pomieszczenie przed nieproszonymi owadami, ale również będą się atrakcyjnie prezentowały. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, dlatego oprócz wysokiej jakości produktów, można również uzyskać profesjonalne doradztwo. Dzięki niemu dokonanie optymalnego wyboru nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, a współpraca przebiegnie w przyjaznej atmosferze.

Moskitiery (Kraków) to doskonałe rozwiązanie wykonane z najwyższej klasy materiałów, co przekłada się na jego trwałość oraz spełnianie swojego podstawowego zadania przez wiele kolejnych lat. Co więcej, moskitiery (Kraków) są niezwykle proste w montażu oraz demontażu, dzięki czemu ich czyszczenie nie przysparza najmniejszych problemów. Ich zastosowanie pozwoli na ograniczenie przedostawania się do pomieszczenia uporczywych owadów, których w sezonie wiosennym oraz letnim pojawia się bardzo wiele.

Zależy nam na budowaniu korzystnych relacji z naszymi klientami, dlatego z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. W wyniku tego klient zyska gwarancję podjęcia dobrej inwestycji, która przyniesie korzyści dla jego samopoczucia oraz jakości codziennego funkcjonowania.

4.8/5 - (21 votes)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!