Żaluzje poziome – Kraków

Od setek lat ludzie stosują rozmaite akcesoria, które umożliwiają im skuteczne zasłonięcie okna w celu zwiększenia swojej prywatności lub ograniczenia ilości światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia. Już wiele lat temu ludzkość korzystała z zasłon, kotar czy rolet różnego rodzaju. Istnieje jednak jeszcze wiele innych możliwości zasłaniania okien, a jedną z nich są oczywiście żaluzje. Proste w montażu i obsłudze umożliwiają świetną kontrolę nad ilością światła, które wpada nam do domu. Na tej podstronie w naszym sklepie możesz przejrzeć nasz asortyment z kategorii żaluzje poziome. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysokiej jakości żaluzje poziome – Kraków

W naszym sklepie nabyć można bardzo wysokiej klasy żaluzje poziome, które charakteryzują się świetną jakością wykonania oraz odpornością na uszkodzenia. Materiały, które zostały wykorzystane do produkcji tych żaluzji były naprawdę starannie dobrane, dzięki czemu końcowy produkt jest nie tylko bardzo trwały, ale jednocześnie prezentuje się bardzo elegancko. Dostępne u nas żaluzje poziome można nabyć w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każda osoba będzie mogła dopasować odpowiedni wariant do swoich potrzeb.

Żaluzje poziome na wymiar

Oferujemy naszym klientom również żaluzje poziome przygotowane na wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dopasować dowolne żaluzje do posiadanych okien, nawet jeśli ich wymiary lub kształty nie mieszczą się w standardowym zakresie. Możliwość personalizacji rozmiaru żaluzji poziomych to ukłon w stronę naszych klientów, którzy chcieliby zakupić nasz produkt w niestandardowym rozmiarze, tak aby dopasować go do okien.

Żaluzje poziome – cena

Jedną z kwestii, którą zainteresowane są osoby chcące nabyć u nas żaluzje poziome, jest to, ile za takie przedsięwzięcie trzeba zapłacić. Cena tego typu żaluzji, nawet w wariancie na wymiar, nie jest specjalnie wygórowana, co z pewnością ucieszy wiele osób, które chcą w korzystnej cenie zwiększyć komfort życia w swoim domu czy mieszkaniu.

Wybierz polskiego dystrybutora żaluzji

Dystrybucją wysokiej klasy żaluzji na polskim rynku zajmujemy się już od długiego czasu, stale starając się zapewnić naszym klientom najwyższej jakości produkty oraz obsługę. Jeżeli poszukujesz więc trwałych, sprawdzonych i świetnie wyglądających żaluzji poziomych do swojego domu, to możesz na nas liczyć – nawet wtedy, kiedy Twoje okna mają nietypowe wymiary. Zapraszamy do kontaktu!

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!