Markizy Kraków - duży wybór wzorów i typów markiz

Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne wykorzystywane głównie do zacieniania dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy werandy. Często też stanowią doskonały nośnik reklamy witryny wystawowej lub kawiarnianego ogródka, spełniając jednocześnie swój praktyczny charakter osłony przed niepożądanym promieniowaniem UV. Stosowane materiały do produkcji markiz sprawdzają się doskonale jako zabezpieczenia przed niewielkimi opadami deszczu lub nieprzyjemną mżawką. System mocowania pozwala na łatwy montaż i demontaż w celu konserwacji i czyszczenia, a możliwość wykonania na dowolny wymiar daje nieomal nieograniczone możliwości aranżacji. Zapraszamy do naszego salonu (Kraków, ul Dietla 71), gdzie pokażemy Ci oferowane przez nas markizy.

Markizy balkonowe

Markizy balkonowe z uwagi na swoją lekką konstrukcję i niewielki ciężar własny, wykorzystywane są do zacieniania balkonów, witryn lub wnęk okiennych. Dają również możliwość montażu na wyższych kondygnacjach budynku. Wykonane z wysokiej jakości lekkich stopów aluminium malowanych proszkowo w kolorze białym. Maksymalny wysięg rozwijanej tkaniny to 1,80m, a maksymalna szerokość to 5m. Opuszczane ramiona za pomocą korby wzmocnione sprężynami utrzymują stałe napięcie rozwijanej tkaniny zapobiegając jej składaniu. Bogata kolorystyka poszycia markiz impregnowana jest preparatem gwarantującym zachowanie barw oraz ochronę przed niewielkimi opadami deszczu. Pozwalają na komfort użytkowania przez wiele lat. W naszym salonie w Krakowie możesz zamówić markizy balkonowe.

Kraków Markizy balkonowe Markizy balkonowe Kraków Markizy balkonowe Markizy balkonowe do każdego mieszkania w Krakowie

Markizy koszowe

Konstrukcja markizy w kilku wariantach form plastycznych o ciekawych kształtach, całkowicie wykonana z lekkiego profilu aluminiowego. Umieszczona nad witryną sklepową lub wejściem oprócz swoich walorów użytkowych stanowi doskonały nośnik reklamy, będąc efektownym elementem dekoracyjnym. Poszycie wykonane głównie z folii PCV lub tkaniny akrylowej impregnowanej o wysokiej jakości i dostępnej w wielu kolorach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami (jesteśmy w Krakowie na Dietla 71) po więcej informacji.

Markizy koszowe Kraków Markizy koszowe - bogate wzory Markizy koszowe do domu Kraków Markizy koszowe

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe stosowane głównie do zacieniania dużych powierzchni poziomych stanowiąc również doskonałą osłonę dla witryn sklepowych, czy panoramicznych okien tarasowych. Rozkładane ramiona wykonane z wysokogatunkowych stopów aluminium z wykorzystaniem łańcucha Fleyer’a, umożliwiają wysięg rozwiniętego materiału od 1,50m do 4m. Konstrukcja markizy oparta na kwadratowej, stalowej belce daje możliwość wyboru miejsca mocowania przy użyciu specjalnie wzmacnianych uchwytów. Całość konstrukcji lakierowana jest techniką proszkową w kolorze białym, brązowym, beżowym i szarym. Bogata kolorystyka impregnowanych tkanin umożliwia zachowanie pełnej harmonii z fasadą budynku również przy dużych szerokościach markizy do 7m. Zalecamy napęd elektryczny szczególnie wymagany przy modelach z kasetą, który może być rozszerzony o automatykę pogodową, a dla mniej wymagających klientów równie skuteczny napęd ręczny, za pomocą zdejmowanej korby.

Markizy tarasowe Kraków Kraków Markizy tarasowe Markizy tarasowe Markizy tarasowe na każdy taras