Żaluzje bambusowe

moskitiery / nowoczesne / Kraków

Strona główna » Żaluzje bambusowe

Najlepsze żaluzje bambusowe w Krakowie

Nowoczesne osłony okienne to nie tylko firany i zasłony. Coraz częściej domownicy rezygnują z tradycyjnych form przysłaniania okna na rzecz, chociażby żaluzji bambusowych. Do niedawna ten rodzaj materiału kojarzony był z czymś mało wytrzymałym i niemodnym. Obecnie bambus zostaje poddany specjalnym procesom produkcyjnym, dzięki czemu staje się trwałym i wygodnym w użytkowaniu tworzywem. Bambus jest powszechnie występującym i stosunkowo tanim rodzajem drewna, dlatego też zostaje coraz częściej wykorzystywany do aranżacji okien. Żaluzje bambusowe są lżejsze i cieńsze od tradycyjnych żaluzji drewnianych, przez co po podniesieniu tworzą mniejszy pakiet (mniejsza maskownica rynny górnej) zasłaniający okno.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Żaluzje bambusowe

Ten rodzaj żaluzji powstaje w wyniku sklejenia bardzo wąskich listewek naturalnego bambusa. Dzięki temu w efekcie otrzymujemy niepowtarzalny efekt wizualny. Lamele bambusowe z łatwością można dopasować do każdego wnętrza. Jednocześnie żaluzje te odporne są na wodę i z powodzeniem sprawdzają się w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Żaluzje wystarczy delikatnie odkurzyć lub przetrzeć ściereczką, aby były czyste.

Oferujemy żaluzje bambusowe w dwóch szerokościach lamelek: 25 mm i 50 mm oraz w kilku kolorach. Tak małe rozmiary sprawiają, że złożona żaluzja na oknie (podniesiona) nie przysłania dużej przestrzeni okiennej. Żaluzje bambusowe świetnie sprawdzą się w sypialni, kuchni czy salonie. Super prezentują się także na oknach biurowych czy w poczekalniach.

Ważnym aspektem żaluzji bambusowych jest to, że są wzmocnione dodatkową warstwą lakieru, co daje im większą odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Żaluzje bambusowe i moskitiery okienne

Żaluzje bambusowe (tak samo jak przy żaluzjach drewnianych) świetnie współgrają z dodatkowym elementem, jakim są moskitiery okienne. Sposób montażu żaluzji (czy to w świetle szyby, czy na skrzydle okna) nie utrudniają jej założenia. Okienne osłony w elegancki sposób będą prezentować się na oknie.

Żaluzje bambusowe są nowoczesną ozdobą okna

Żaluzje bambusowe cieszą się ostatnio sporym powodzeniem w Krakowie, a także innych większych miastach. Prosty montaż (do sufitu lub na ramę okna) sprawia, że będą świetnie wyglądały w każdym pomieszczeniu i każdym stylu.

Przy żaluzjach bambusowych od Tanie Żaluzje nie ma wątpliwości co do jakości wykonania. Precyzja, z jaką wykonujemy każde zamówienie, daje gwarancję perfekcyjne wykonanych lameli. Żaluzje bambusowe przygotowywane są po dokładnych pomiarach w pomieszczeniach, dlatego nie ma obawy o złe dopasowanie.

Cenią je sobie osoby, które chcą zadbać o styl i elegancję w swoim domu. Z pewnością żaluzje bambusowe sprawdzą się również w Państwa domach.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, czy poprzez formularz kontaktowy. Z pewnością znajdziemy idealne pasujące żaluzje na Państwa okna.

Czytaj więcej

Żaluzje bambusowe – Kraków

Żaluzje bambusowe (Kraków) to jedna z coraz częściej wybieranych opcji. Odpowiednio dobrane stanowią doskonałe rozwiązanie, efektownie dopełniając aranżację wybranego wnętrza. Znajdujące się w naszej ofercie akcesoria charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, a także solidnym wykończeniem, z dbałością o szczegóły. To nowoczesna osłona na okna, wyprodukowana z naturalnego tworzywa, co doskonale wpisuje się w panujące na rynku trendy. Dlatego każdy, kto szuka niepowtarzalnego rozwiązania dla swojego domu lub mieszkania, powinien postawić na żaluzje bambusowe w Krakowie. Każda oferowana przez nas żaluzja bambusowa w Krakowie efektywnie zabezpieczy budynek przed promieniami słonecznymi, wzrokiem przechodniów czy uciążliwymi owadami.

Żaluzje bambusowe Kraków – dlaczego my?

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, dzięki czemu przez lata działalności mogliśmy precyzyjne poznać oczekiwania naszych klientów, by skutecznie się do nich dopasować. Posiadamy rzetelną wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a także oferujemy kompleksową obsługę na miarę indywidualnych potrzeb. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego każdorazowo dokładamy wszelkich starań do najwyższych standardów obsługi.

Jesteśmy otwarci na profesjonalne doradztwo i pomoc w dokonaniu najkorzystniejszego wyboru. Z chęcią posłużymy również rzetelnymi poradami oraz szeregiem cennych wskazówek, by klient był usatysfakcjonowany z podjęcia współpracy z naszą firmą.

5/5 - (1 vote)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!