kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

ROLETY ZEWNĘTRZNE KRAKÓW

Rolety zewnętrzne: eleganckie i zapewniające bezpieczeństwo


Przejdź do oferty:

Rolety zewnętrzne są niezwykle skuteczną ochroną termiczną: latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się naszych mieszkań, a jesienią i zimą działają w drugą stronę: utrudniają wychładzanie się pomieszczeń. Są na tyle dobrze wykonane, że spełniają także funkcję antywłamaniową. Dlatego tak często możemy zobaczyć rolety tego typu w witrynach sklepów i punktów usługowych. Swoje zalety rolety te zawdzięczają przede wszystkim solidnej konstrukcji i aluminium, z którego są w całości wykonane. Wśród grupy osłon zewnętrznych wyróżniają się także doskonałymi właściwościami wyciszającymi i tłumiącymi hałas dochodzący z zewnątrz. Ich zasłonięcie uchroni użytkowników przez szumem samochodów na ulicy, odgłosami rozmów przechodniów i innymi dźwiękami.

Roletami takimi można sterować zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Udoskonalone mechanizmy sterowań automatycznych i bogaty wybór napędów (automatyki do rolet zewnętrznych dają duże możliwości tworzenia różnych konfiguracji ich zamykania i otwierania, nawet podczas naszej nieobecności. W naszym salonie w Krakowie (Kazimierza Wielkiego 40) dowiesz się więcej o roletach zewnętrznych i będziesz mógł je zamówić.

Rolety zewnętrzne – bramy zwijane

W odróżnieniu od standardowych bram garażowych system rolowany stanowi niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie podnoszące znacznie estetykę obiektu i daje dużą oszczędność miejsca wewnątrz. W związku z tym bramy takie zarówno swoim wyglądem jak i sposobem działania przypominają rolety zewnętrzne okienne i drzwiowe. Można je zamontować od strony wewnętrznej garażu, ale także od zewnętrznej, powiększając dostępną przestrzeń w nim. W przeciwieństwie do tradycyjnych bram garażowych (segmentowych i uchylnych), brama rolowana nie zajmuje miejsca w trakcie otwierania garażu ani do wewnątrz, ani na zewnątrz. Sterowanie elektryczne bramą przy użyciu pilota jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem, gdzie krótki podjazd do garażu jest wprost z ulicy. Posiadają system NHK umożliwiający podniesienie bramy przy braku prądu za pomocą korby. Natomiast rodzaj profilu PA77 z którego zbudowany jest pancerz, stanowi doskonałą izolację termiczną. Dzięki temu w garażu zimą nie będzie zbyt zimno. Profil ten charakteryzuje się dużą odpornością na działania mechaniczne, stanowiąc w pełni bezpieczne zamknięcie. Oferowane przez naszą firmę bramy rolowane umożliwiają montaż w obiektach już istniejących jak i w dopiero budowanych.

Rolety zewnętrzne dostawne

Adaptacyjny system rolety zewnętrznej znajdujący zastosowanie w każdym obiekcie. Dlatego jest on najbardziej uniwersalnym systemem pozwalającym na montaż w istniejącym już budynku, nawet po wykończeniu elewacji. Widoczna w tym systemie skrzynka z charakterystycznym ścięciem pod kątem 45 stopni oraz prowadnice wykonane są z wysokiej jakości aluminium malowanych proszkowo lub wulkanizowanych folią drewnopodobną w wielu kolorach. W produkowanych przez nas roletach zewnętrznych stosujemy kilka wariantów sterowania ręcznego oraz napęd elektryczny 230V dający duże możliwości w połączeniu z elektronicznym, inteligentnym systemem sterowania. Trzeba zwrócić uwagę, że profile pancerza rolety z wysokogatunkowego aluminium spełniają jakościowe wymogi norm Unii Europejskiej. Rolety zewnętrzne pokryte są dwuwarstwową powłoką lakierniczą odporną na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, wypełnione wewnątrz pianką poliuretanową (za wyjątkiem profilu PE-41). Dodatkowe zabezpieczenia rolety zewnętrznej dostawnej utrudniające jej podniesienie lub wyważenie.

Możliwość zastosowania moskitiery zwijanej wbudowanej w skrzynce to kolejne zalety oferowanego przez naszą firmę produktu. Dlatego zapraszamy do naszego salonu (Kazimierza Wielkiego 40, Kraków) lub do kontaktu telefonicznego, jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty.

Rolety zewnętrzne Integro

Zasadniczą cechą tej rolety zewnętrznej jest budowa skrzynki umożliwiającej zasłonięcie jej i częściowo prowadnic przez elewację budynku lub zatynkowanie. W ten sposób skrzynka jest niewidoczna z zewnątrz i od wewnątrz. System podtynkowy szczególne zastosowanie znajduje w nowobudowanych lub modernizowanych obiektach. Możliwy jest również montaż w istniejących już budynkach po wykonaniu niewielkich prac budowlanych modernizujących nadproże. Roleta zewnętrzna Integro doskonale spełnia warunki techniczne stosowane w nowoczesnym budownictwie, jako dodatkowe zamknięcie. Przede wszystkim stanowi perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną będąc integralną częścią każdej elewacji. Bogata kolorystyka i różnorodność profili aluminiowych we wszystkich produkowanych przez nas roletach zewnętrznych daje możliwość dostosowania systemu Integro do koloru każdego okna, drzwi lub elewacji. Dodatkowe zabezpieczenia blokujące podniesienie lub wyważenie rolety, napęd ręczny bądź elektryczny oraz możliwość zastosowania zwijanej moskitiery wbudowanej w skrzynce rolety, stanowią o niewątpliwych zaletach rolety zewnętrznej Integro. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie.

Rolety zewnętrzne Exte – PCV

Rodzaj rolety zewnętrznej nakładanej na okno stanowi jego część integralną oraz daje możliwość całkowitego schowania skrzynki i prowadnic. Zastosowanie tego systemu możliwe jest wyłącznie przy montażu lub wymianie stolarki otworowej, co przy dużej opcji kolorów, również drewnopodobnych, skrzynki, prowadnic i pancerza umożliwia dopasowanie do każdego okna, drzwi lub elewacji. Sterowanie roletą za pomocą mechanizmu ręcznego lub silnika elektrycznego 230V z możliwością zastosowania inteligentnego systemu elektronicznego. Dużą zaletą rolet zewnętrznych Exte jest ich bardzo cicha praca w trakcie podnoszenia i opuszczania. Rodzaj rolety zewnętrznej Exte cieszy się dużą popularnością wśród architektów i wykonawców budowlanych, głównie dzięki łatwemu ich dopasowaniu estetycznemu do do pozostałych elementów wizualnych. Zapraszamy do salonu Tanich Żaluzji w Krakowie na prezentację rolet zewnętrznych Exte.

Automatyka do rolet

Generalnie rolety zewnętrzne mogą być sterowane ręcznie, ale o wiele wygodniejsze jest sterowanie automatyczne z wykorzystaniem elektrycznego mechanizmu. W przypadku większych rolet montowanych na duże witryny sklepowe bram rolowanych do garaży, rozwiązanie automatyczne wydaje się wręcz niezbędne. Salon Tanich Żaluzji w Krakowie oferuje nie tylko konkretne rodzaje rolet zewnętrznych, ale również automatykę do rolet: mechanizmy napędzające, podzespoły i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu.

Poszukujesz rolet zewnętrznych? Zapraszamy do nas

Jakie rolety zewnętrzne u nas kupisz? Oferujemy rolety zewnętrzne dostawne, które można zamontować na niemal każdym oknie, rolety Integro oraz rolety Exte. Montujemy zarówno rolety zewnętrzne ręczne, jak również automatyczne. W asortymencie mamy również bramy garażowe zwijane. Gdzie nas znajdziesz? Salon Tanie Żaluzje oferujący rolety zewnętrzne (ale również inne produkty: markizy, moskitiery, rolety wewnętrzne, żaluzje) znajduje się w Krakowie przy ul. Kazimierza Wielkiego, telefon 12 4222316. Zapraszamy od poniedziałku do soboty.

Czy warto mieć rolety zewnętrzne? Z całą pewnością! Potwierdzą to szczególnie posiadający mieszkania na parterach oraz właściciele sklepów i punktów usługowych. Rolety zewnętrzne stają się coraz bardziej popularne i chętnie są kupowane także w w naszym salonie Tanie Żaluzje w Krakowie. Jakie są funkcje rolet zewnętrznych? Rolety zewnętrzne chronią przed włamaniami, lepiej niż inne przesłony okienne powstrzymują napływ promieni słonecznych, zimą powstrzymują uciekanie ciepła z domu, a latem zbytnie nagrzewanie pomieszczenia.