Rolety zewnętrzne

dostawne / Integro / Exte – PCV / Automatyka do rolet / Bramy zwijane

Strona główna » Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne (Kraków) – eleganckie i zapewniające bezpieczeństwo

Rolety zewnętrzne (Kraków) są niezwykle skuteczną ochroną termiczną: latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się naszych mieszkań, a jesienią i zimą działają w drugą stronę: utrudniają wychładzanie się pomieszczeń. Są na tyle dobrze wykonane, że spełniają także funkcję antywłamaniową. Dlatego tak często możemy zobaczyć rolety tego typu w witrynach sklepów i punktów usługowych. Swoje zalety rolety zewnętrzne (Kraków) zawdzięczają przede wszystkim solidnej konstrukcji i aluminium, z którego są w całości wykonane. Wśród grupy osłon zewnętrznych wyróżniają się także doskonałymi właściwościami wyciszającymi i tłumiącymi hałas dochodzący z zewnątrz. Ich zasłonięcie uchroni użytkowników przez szumem samochodów na ulicy, odgłosami rozmów przechodniów i innymi dźwiękami.

Rolety zewnętrzne (Kraków) można sterować zarówno ręcznie, jak i automatycznie. Udoskonalone mechanizmy sterowań automatycznych i bogaty wybór napędów (automatyki do rolet zewnętrznych dają duże możliwości tworzenia różnych konfiguracji ich zamykania i otwierania, nawet podczas naszej nieobecności.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Dostawne rolety zewnętrzne – Kraków

Dostawne rolety zewnętrzne (Kraków) znajdują zastosowanie w każdym obiekcie. Dlatego są on najbardziej uniwersalnym systemem pozwalającym na montaż w istniejącym już budynku, nawet po wykończeniu elewacji. Widoczna w tym systemie skrzynka z charakterystycznym ścięciem pod kątem 45 stopni oraz prowadnice wykonane są z wysokiej jakości aluminium malowanych proszkowo lub wulkanizowanych folią drewnopodobną w wielu kolorach. W produkowanych przez nas roletach zewnętrznych stosujemy kilka wariantów sterowania ręcznego oraz napęd elektryczny 230V dający duże możliwości w połączeniu z elektronicznym, inteligentnym systemem sterowania. Trzeba zwrócić uwagę, że profile pancerza rolety z wysokogatunkowego aluminium spełniają jakościowe wymogi norm Unii Europejskiej. Rolety zewnętrzne (Kraków) pokryte są dwuwarstwową powłoką lakierniczą odporną na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych, wypełnione wewnątrz pianką poliuretanową (za wyjątkiem profilu PE-41). Rolety zewnętrzne (Kraków) dostawne, posiadają dodatkowe zabezpieczenia utrudniające jej podniesienie lub wyważenie.

Możliwość zastosowania moskitiery zwijanej wbudowanej w skrzynce to kolejne zalety oferowanego przez naszą firmę produktu.

Rolety zewnętrzne (Kraków) –  Integro

Rolety zewnętrzne (Kraków) tego typu charakteryzują się budową skrzynki, która umożliwia zasłonięcie jej i częściowo prowadnic przez elewację budynku lub zatynkowanie. W ten sposób skrzynka jest niewidoczna z zewnątrz i od wewnątrz. System podtynkowy szczególne zastosowanie znajduje w nowobudowanych lub modernizowanych obiektach. Możliwy jest również montaż w istniejących już budynkach po wykonaniu niewielkich prac budowlanych modernizujących nadproże. Rolety zewnętrzne (Kraków) Integro doskonale spełnia warunki techniczne stosowane w nowoczesnym budownictwie, jako dodatkowe zamknięcie. Przede wszystkim stanowi perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną będąc integralną częścią każdej elewacji. Bogata kolorystyka i różnorodność profili aluminiowych we wszystkich produkowanych przez nas roletach zewnętrznych daje możliwość dostosowania systemu Integro do koloru każdego okna, drzwi lub elewacji. Dodatkowe zabezpieczenia blokujące podniesienie lub wyważenie rolety, napęd ręczny bądź elektryczny oraz możliwość zastosowania zwijanej moskitiery wbudowanej w skrzynce rolety, stanowią o niewątpliwych zaletach rolety zewnętrznej Integro.

Rolety zewnętrzne (Kraków) Exte – PCV

Exte – PCV to rolety zewnętrzne (Kraków) nakładane na okno stanowiące jego część integralną oraz dające możliwość całkowitego schowania skrzynki i prowadnic. Zastosowanie tego systemu możliwe jest wyłącznie przy montażu lub wymianie stolarki otworowej, co przy dużej opcji kolorów, również drewnopodobnych, skrzynki, prowadnic i pancerza umożliwia dopasowanie do każdego okna, drzwi lub elewacji. Sterowanie roletą za pomocą mechanizmu ręcznego lub silnika elektrycznego 230V z możliwością zastosowania inteligentnego systemu elektronicznego. Rolety zewnętrzne (Kraków) Exte cechują się bardzo cichą pracą w trakcie podnoszenia i opuszczania. Rodzaj rolety zewnętrznej Exte cieszy się dużą popularnością wśród architektów i wykonawców budowlanych, głównie dzięki łatwemu ich dopasowaniu estetycznemu do do pozostałych elementów wizualnych. Zapraszamy do salonu Tanich Żaluzji w Krakowie na prezentację rolet zewnętrznych Exte.

Automatyka do rolet

Generalnie rolety zewnętrzne (Kraków) mogą być sterowane ręcznie, ale o wiele wygodniejsze jest sterowanie automatyczne z wykorzystaniem elektrycznego mechanizmu. W przypadku większych rolet montowanych na duże witryny sklepowe bram rolowanych do garaży, rozwiązanie automatyczne wydaje się wręcz niezbędne. Salon Tanich Żaluzji i rolet zewnętrznychw Krakowie oferuje nie tylko konkretne rodzaje rolet , ale również automatykę do rolet: mechanizmy napędzające, podzespoły i wiele innych.

Rolety zewnętrzne (Kraków) – bramy zwijane

W odróżnieniu od standardowych bram garażowych system rolowany stanowi niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie podnoszące znacznie estetykę obiektu i daje dużą oszczędność miejsca wewnątrz. W związku z tym bramy takie zarówno swoim wyglądem jak i sposobem działania przypominają rolety zewnętrzne (Kraków) okienne i drzwiowe. Można je zamontować od strony wewnętrznej garażu, ale także od zewnętrznej, powiększając dostępną przestrzeń w nim. W przeciwieństwie do tradycyjnych bram garażowych (segmentowych i uchylnych), brama rolowana nie zajmuje miejsca w trakcie otwierania garażu ani do wewnątrz, ani na zewnątrz. Sterowanie elektryczne bramą przy użyciu pilota jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem, gdzie krótki podjazd do garażu jest wprost z ulicy. Posiadają system NHK umożliwiający podniesienie bramy przy braku prądu za pomocą korby. Natomiast rodzaj profilu PA77 z którego zbudowany jest pancerz, stanowi doskonałą izolację termiczną. Dzięki temu w garażu zimą nie będzie zbyt zimno. Profil ten charakteryzuje się dużą odpornością na działania mechaniczne, stanowiąc w pełni bezpieczne zamknięcie. Oferowane przez naszą firmę bramy rolowane umożliwiają montaż w obiektach już istniejących jak i w dopiero budowanych.

Czytaj więcej

Rolety zewnętrzne – Kraków

Rolety zewnętrzne (Kraków) to jedno z najbardziej interesujących rozwiązań, które doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym domu lub mieszkaniu. Decydując się na ich zakup, warto skorzystać z naszej oferty, w której znajduje się szeroki wybór dobrej jakości, precyzyjnie wykonanych rolet. Nasza propozycja to eleganckie, wytrzymałe i solidne rolety zewnętrzne (Kraków), wśród których każda osoba znajdzie produkty dopasowane do swoich spersonalizowanych potrzeb. Oprócz podstawowych funkcji zaciemnienia pomieszczenia spełniają one również rolę antywłamaniową. Na uwagę zasługuje także ich wysoka estetyka, dzięki której budynek będzie prezentował się wyjątkowo atrakcyjnie.

Rolety zewnętrzne Kraków – staranne wykonanie oraz wysoka jakość

Rolety zewnętrzne (Kraków) to produkty cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony zadowolonych klientów, którzy doceniają je za staranne wykonanie oraz wysoką jakość. Co więcej, nasi klienci cenią sobie doskonały poziom obsługi, a także możliwość uzyskania profesjonalnego doradztwa, dzięki któremu podjęcie optymalnej decyzji nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Rolety zewnętrzne Kraków – ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Rolety zewnętrzne (Kraków) doskonale chronią przed wiatrem, co przekłada się na większy komfort użytkowania domu lub mieszkania. To również doskonałe zabezpieczenie przed pozostałymi czynnikami atmosferycznymi, jak deszcz oraz słońce. Latem niejednokrotnie stanowią idealną barierę przed promieniami słonecznymi, dzięki czemu zapewniają utrzymanie komfortowej przestrzeni termicznej w wybranych pomieszczeniach.

Rate this page
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!