Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to jedne z nietypowych, a zarazem pięknych rozwiązań na przysłonięcie okna. Idealnie pasują do każdego typu okna i każdego wnętrza. Rolety rzymskie z powodzeniem zastępują zasłony i firany w wielu domach i restauracjach. Dobierając do rolety rzymskiej delikatny materiał – imitujemy firankę, a nieco grubszy zasłonę. Rolety tego typu dają możliwość zastosowania praktycznie każdego rodzaju materiału, więc dobór rolety rzymskiej do wnętrza nie będzie stanowić problemu.

Rolety rzymskie szyte na miarę

Rolety rzymskie szyte są wg wytycznych klienta, dlatego też można mówić o idealnym dopasowaniu do okna i sposobu montażu. Rolety rzymskie mogą być montowane na ramie okiennej, do wnęki okiennej oraz sufitu. Rolety rzymskie wyposażone są w system samoblokujący, który pozwala na zatrzymanie ich w dowolnym momencie. Użycie wysokiej klasy materiałów do uszycia rolet rzymskich daje gwarancje idealnego układania się fałd.

Zalety rolet rzymskich

Ogromną zaletą rolet rzymskich jest możliwość ich prania. Każda roleta rzymska może zostać w łatwy sposób ściągnięta i wyprana wg zaleceń producenta tkaniny. Warto pamiętać, że tkaniny zasłonowe będą czyszczone w innej temperaturze niż rolety rzymskie woalowe.

Coraz częściej rolety rzymskie goszczą w naszych domach. Świetnie sprawdzą się do pokoju dziecięcego, sypialni czy jadalni i salonu. Dobrze współgrają z zasłonami lub jako samodzielna ozdoba okienna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet rzymskich. Z pewnością odnajdą Państwo rolety, które będą idealnie pasować do wnętrza, podkreślając jego styl. W razie pytań służymy pomocą w doborze rolet do Państwa domu czy biura.

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków