kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

ROLETY Dzień noc

Poznaj liczne zalety rolety dzień noc!

Aranżacja okna ma ogromny wpływ na ogólny wystrój wnętrza, dlatego warto zadbać o jej wysokie walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne. Z pomocą przychodzą piękne i starannie wykonane osłony okienne, które zapewniają większe poczucie intymności, skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń podczas upalnych dni. Na szczególną uwagę zasługują rolety dzień noc, czyli nowoczesne i modne rozwiązanie cieszące się ogromną popularnością. Odnajdą się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia.

Czym są rolety dzień noc i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Rolety dzień noc to świetna alternatywa dla klasycznych osłon okiennych. Można mówić o ponadczasowości, uniwersalności, wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Tego rodzaju rolety składają się z dwóch rodzajów tkaniny ? jedna jest zaciemniająca, a druga transparentna. Charakterystyczne są pasy, dzięki którym można szybko i łatwo dostosować optymalną ilość światła wpadającego do pomieszczenia i stopień widoczności. Mechanizm działania rolet dzień noc można przyrównać do żaluzji, ale prezentują się zdecydowanie efektowniej. Wystarczy ustawić odpowiednio pasy, aby uzyskać efekt całkowitego zaciemnienia lub wpuścić do pomieszczenia delikatne smugi światła. Tkanina rolety nawijana jest na wał w dwóch równoległych do siebie warstwach. Wyróżnić można różne modele rolet dzień noc: klasyczne, mini, w kasecie na ramę okna lub mocowane do sufitu czy ściany. Rolety wolnowiszące zapewniają świetny efekt wizualny, idealnie sprawdzą się w przypadku okien o dużych rozmiarach. Z kolei mini rolety dzień noc są bardzo funkcjonalne i uniwersalne, pasują do każdej ramy okiennej. Bardzo elegancko prezentują się rolety sprytnie schowane w specjalnej ramie, które można zamontować bezinwazyjne.

Co przemawia za wybraniem rolety dzień noc?

Rolety dzień noc to idealna opcja dla osób stawiających na wygodne, eleganckie i nowoczesne rozwiązania. Umożliwiają one płynne zmienianie natężenia światła przenikającego do pomieszczenia. Może zostać ono zarówno przyciemnione, jak i rozjaśnione, zgodnie z aktualnymi potrzebami i preferencjami. Rolety te są praktyczną dekoracją, która dodaje aranżacji szyku. Będą pasować do wnętrz urządzonych w stylu zarówno tradycyjnym, jak i klasycznym. Można je zamontować dosłownie wszędzie: w kuchni, salonie, sypialni, łazience, gabinecie, korytarzu, pokoju dziecięcym, na poddaszu. W razie jakichkolwiek pytań warto skontaktować się z obsługą sklepu, która rozwieje wszelkie wątpliwości, udzieli fachowego doradztwa. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i szybką realizację zamówienia. W ofercie znajdują się nie tylko rolety dzień noc, ale szereg innych innowacyjnych rozwiązań dla domu. Można przebierać w ciekawych modelach żaluzji, rolet wolnowiszących, moskitier, rolet w kasecie, markiz czy rolet zewnętrznych. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, dopasowuje do potrzeb i preferencji, aranżacji wnętrza. Wysokiej jakości osłony okienne prezentują się bardzo efektownie, są praktyczną dekoracją pasującą do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia.

Rolety dzień noc Kraków