Markizy tarasowe – Kraków

Markizy tarasowe konstrukcją i sposobem działania są zbliżone do markiz balkonowych, ale różnią się od nich zdecydowanie większymi rozmiarami. Stosowane głównie do zacieniania dużych powierzchni poziomych. Jak sama nazwa wskazuje, w domu wykorzystuje się je na tarasach, ale mają również inne zastosowania, w tym biznesowe. Stanowią również doskonałą osłonę dla witryn sklepowych lub w restauracyjnych ogródkach – wtedy można ustawić pod nimi zacienione stoliki dla klientów. Rozkładane ramiona wykonane z wysokogatunkowych stopów aluminium z wykorzystaniem łańcucha Fleyer?a, umożliwiają wysięg rozwiniętego materiału od 1,50m do 4m. Natomiast konstrukcja oparta na kwadratowej, stalowej belce daje możliwość wyboru miejsca mocowania przy użyciu specjalnie wzmacnianych uchwytów. To wszystko składa się na pełną stabilność działania oraz wieloletnią wytrzymałość Całość konstrukcji markizy tarasowej lakierowana jest techniką proszkową w kolorze białym, brązowym, beżowym i szarym. Bogata kolorystyka impregnowanych tkanin umożliwia zachowanie pełnej harmonii z fasadą budynku również przy dużych szerokościach markizy do 7m. Ponieważ wymiary markizy są relatywnie duże, zalecamy do niej napęd elektryczny szczególnie wymagany przy modelach z kasetą. Może być rozszerzony o automatykę pogodową (przykładowo markiza będzie się samodzielnie rozwijać przy nasłonecznieniu albo zwijać przy zbyt porywistym wietrze), a dla mniej wymagających klientów równie skuteczny napęd ręczny, za pomocą zdejmowanej korby.

żaluzje na drzwiach

Markizy tarasowe Kraków — funkcjonalność na najwyższym poziomie

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego warto sięgnąć po dostępne w naszym sklepie markizy tarasowe. Przede wszystkim takie rozwiązanie wiąże się z oszczędnością miejsca. Parasol ogrodowy zajmuje wiele cennej przestrzeni, a jego składanie i rozkładanie zajmuje niezwykle dużo czasu. Dlatego też lepiej postawić na dużo bardziej funkcjonalną markizę, którą można wygodnie schować, gdy zajdzie taka potrzeba. Co równie ważne, nasze markizy to również stabilna konstrukcja, która wytrzyma przez naprawdę wiele lat.

Jednak tym, co wyróżnia markizy tarasowe od innych tego typu osłon, jest fakt, że doskonale chronią one użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dostępne u nas markizy, dzięki zastosowaniu m.in. impregnowanych tkanin, zatrzymują 100 procent tego promieniowania, kiedy tańsze odpowiedniki zatrzymują wyłącznie widoczne wiązki światła. Dlatego też warto sięgać po markizy tarasowe pochodzące od najlepszych producentów, które zapewnią najlepszą ochronę przed słońcem.

Kolejną cechą naszych markiz tarasowych są niezwykle wytrzymałe, impregnowane tkaniny. Dlaczego jest to takie ważne? Należy pamiętać, że kiepsko wykonane tkaniny do markiz tarasowych nie wygrają w walce z palącym słońcem, deszczem czy wiatrem. Już po jednym sezonie materiał może wyblaknąć, a także stanie się cienki i bardziej podatny na uszkodzenia. Tymczasem dostępne u nas markizy na taras wykonane zostały z najlepszych jakościowo tkanin. Dodatkowo są one impregnowane, dzięki czemu będą mniej podatne na uszkodzenia i wytrzymają przez wiele lat.

Markizy na taras Kraków — intuicyjna obsługa

Mimo swoich dużych rozmiarów, markizy na taras (Kraków) są niezwykle proste oraz intuicyjne w obsłudze. Udało się to osiągnąć, dzięki zastosowaniu w naszych modelach wytrzymałych i precyzyjnych mechanizmów. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnią się między sobą rodzajem napędu. Łączy je jednak jedno — wszystkie niezwykle łatwo i szybko można zwinąć oraz rozłożyć.

Największą popularnością cieszą się oczywiście modele elektryczne, które można wygodnie obsługiwać za pomocą jednego przycisku lub dedykowanego pilota. Takie markizy sprawdzą się wszędzie tu, gdzie konieczne są nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Co bardzo ważne, wszystkie komponenty w napędzie elektrycznym zostały wykonane w taki sposób, aby niestraszne im były różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Z kolei dla bardziej tradycyjnych klientów oferujemy rozwiązania z klasycznym, ręcznym napędem.

Markizy tarasowe Kraków – profesjonalna obsługa

Markizy zawsze powinny być dobrze dopasowane do miejsca, w którym mają zostać zamontowane. Proponowane markizy w Krakowie mogą posiadać różne wymiary – są wykonywane na zamówienie, dlatego każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do zamówienia, ale przede wszystkim opłacalną inwestycję. Z naszych markiz w Krakowie korzysta nie tylko wiele osób prywatnych, ale też przedsiębiorstw – markizy stanowią proste rozwiązanie w zakresie ochrony przed lekkim deszczem czy słońcem w sezonie ogródkowym, kiedy spora część gości przebywa na zewnątrz lokali.

Różnorodna oferta markiz tarasowych 

Stawiamy na różnorodność, ponieważ zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów. Dlatego specjalizujemy się w różnych rodzajach markiz, co widać po wyżej wymienionych informacjach. Chodzi zarówno o kolorystykę, jak i rodzaj materiału czy typ konstrukcji. Dzięki temu możemy trafić do szerokiego grona odbiorców, nadal spełniając wysokie wymagania klientów.

Zachęcamy także do konsultacji, chętnie doradzimy, które markizy w Krakowie sprawdzą się najlepiej. Stale obserwujemy nowości rynkowe, dlatego zapewniamy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne rozwiązania (zarówno pod kątem wzornictwa, jak i technologii). Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami i usługami znajdującymi się w naszej ofercie. Są zróżnicowane – jednak wszystkie łączy wysoka jakość.

Markizy tarasowe — cennik

Co wyróżnia dostępne u nas markizy tarasowe (Kraków)? Cena, niezwykle konkurencyjna i bardzo korzystna, całkowicie odpowiada najwyższej jakości naszych produktów. Z tego też powodu po nasze rozwiązania bardzo chętnie sięgają nawet najbardziej wymagający klienci. Świetny stosunek ceny do jakości potwierdzają także liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę zwłaszcza na perfekcyjne wykonanie, wytrzymałą konstrukcję oraz najwyższą jakość tkanin, które sprawdzają się doskonale w każdych warunkach.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!