Moskitiery antyalergiczne

W ciągu ostatnich kilku lat możemy zaobserwować wzrost zainteresowania antyalergicznymi materiałami, które wykorzystuje się przy produkcji elementów wykończeniowych do domów, mieszkań, czy firm. Rosnąca świadomość zdrowotna społeczeństwa sprawia, że coraz więcej konsumentów poszukuje skutecznych sposobów na minimalizację kontaktu z alergenami. Rozwój technologiczny, a także wyższa dostępność wielu, wysokiej jakości materiałów i tkanin pozwoliły nam poszerzyć ofertę sprzedażową o tzw. moskitiery antyalergiczne. Kraków i okolice to główne obszary naszych działań produkcyjno-sprzedażowych.

moskitera na oknie

Komu dedykowane są moskitiery antyalergiczne?

F.H.U. Tanie Żaluzje Kraków jako pierwsza w Krakowie ma zaszczyt zaoferować Państwu nasz nowy produkt, który jest odpowiedzią na głosy najbardziej wymagających klientów. Moskitiera antyalergiczna z siatką przeciwpyłową POLL-TEX to ochrona nie tylko przed owadami, ale w szczególności przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Statystyki mówią, że już przeszło 40 procent Polaków (a więc również mieszkańców Krakowa) cierpi na różnego rodzaju alergie, a trend jest niestety wzrostowy. Być może więc moskitiera antyalergiczna jest najlepszym wyborem dla Państwa okien. Pyłki traw i pyłki brzozy to najczęstsza przyczyna alergii i pyłkowicy, dlatego też proponujemy Państwu zabezpieczenie przeciwko tego typu alergenom.

Funkcje moskitiery antyalergicznej

Detaliczny dobór materiałów produkcyjnych, dbałość o estetyczny i nowoczesny design, bogata oferta różnych kolorów i wzorów tkanin, a także implementacja skutecznych siatek przeciwpyłowych POLL-TEX zapewniają zarówno eleganckie wykończenie przestrzeni okiennej, jak również kompleksową ochronę przed unoszącymi się w powietrzu pyłami. Niezaprzeczalną korzyścią, wynikającą z zastosowania antyalergicznej moskitiery w przestrzeni mieszkalnej, jest także zabezpieczenie wnętrz budynku przed owadami i insektami. W naszych produkcjach wykorzystujemy innowacyjne siatki, które blokują drobnoustroje, kurz, insekty oraz alergogenne pyłki.

Moskitiera antyalergiczna – sposób montażu

Moskitiera antyalergiczna opatrzona niemieckim certyfikatem jakości nie odbiega swoją budową i konstrukcją od standardowej moskitiery ramkowej. Ma tak samo estetyczny wygląd oraz bardzo proste i intuicyjne zakładanie i zdejmowanie. Moskitiera antyalergiczna montowana jest do stolarki okiennej, a dokładniej na ramie okiennej bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków montażowych dających możliwość łatwego zdjęcia bądź założenia moskitiery w okiennicy. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się, że rama okienna zostanie nieodwracalnie naruszona. Montaż moskitiery antyalergicznej trwa zaledwie kilkanaście minut. Oferujemy szybką i terminową dostawę na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Dlaczego warto postawić na nasze moskitiery antyalergiczne? – Kraków

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku od ponad 30. lat. Wieloletnie doświadczenie, setki wykonanych realizacji, a także regularna obserwacja innowacyjnych rozwiązań na rynku sprawiają, że nasza oferta jest zawsze aktualna i detalicznie przygotowana. Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta cieszymy się dużym zaufaniem w branży zabezpieczeń okiennych. Warto zaznaczyć, że nasze moskitiery antyalergiczne pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz pomieszczeń, przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich przed pyłami i insektami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z pewnością antyalergiczne moskitiery Kraków spełnią Państwa oczekiwania!

Antyalergiczna moskitiera – kontakt

Wysoka jakość naszych usług produkcyjno-sprzedażowych potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Od samego początku naszej działalności stawiamy na różnorodną ofertę, terminowość przy realizacji zleceń, profesjonalne wykonawstwo, dobór sprawdzonych, bezpiecznych i trwałych materiałów, a także dobrą komunikację z klientem na każdym etapie trwania współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań co do opisywanej oferty lub w przypadku chęci złożenia zamówienia, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie znajdziecie Państwo zakładkę “Kontakt”, w której umieściliśmy wszystkie, niezbędne dane kontaktowe. Istnieje także możliwość nawiązania korespondencji za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na naszej stronie.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  żaluzja okienna

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków