Moskitiery przesuwne – Kraków

Moskitiery przesuwne to specjalny rodzaj osłon okiennych, które zostały zaprojektowane w celu ochrony wnętrza pomieszczenia przed owadami, zwłaszcza komarami, muchami i innymi latającymi insektami. Nasze produkty zostały skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić wentylację pomieszczenia. Jednocześnie przesuwne moskitiery tworzą barierę, uniemożliwiającą insektom dostanie się do środka. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można wietrzyć pomieszczenia także w trakcie letnich miesięcy, nie martwiąc się o inwazję owadów.

Moskitiery przesuwne, Kraków – konstrukcja i działanie

Moskitiery przesuwne działają na bazie ruchomej konstrukcji, pozwalającej na otwieranie i zamykanie przy użyciu mechanizmu przesuwnego. W przeciwieństwie do tradycyjnych moskitier w formie ramek pokrytych siatką, moskitiery przesuwne na wymiar są wyposażone w prowadnice, pozwalające na swobodne przesuwanie wzdłuż kształtu ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można mieć znacznie większą kontrolę nad położeniem moskitiery. Jest to opcja przeznaczona nie tylko na okna, ale również na drzwi – mechanizm działa wtedy na takiej samej zasadzie. Zastosowanie przesuwnych moskitier ułatwia utrzymanie optymalnego przewiewu w pomieszczeniu, co jest niezwykle ważne szczególnie w trakcie upalnych letnich dni.

Moskitiery przesuwne na wymiar – siatki dostosowane do rozmiaru okna

Wybór przesuwnych moskitier tworzonych specjalnie na podany wymiar to opcja ciesząca się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Trudno się temu dziwić, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak opłacalna jest taka inwestycja. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego też nawet przy intensywnej eksploatacji zachowują swój pierwotny wygląd, a cały mechanizm przesuwania działa jak należy. Dzięki temu można cieszyć się zaletami przesuwnych moskitier przez długi czas.

Nowoczesne moskitiery przesuwne – cena i ich zalety

Modele dostępne w wariancie przesuwnym oferują lepszą ochronę przed owadami w porównaniu do gotowych moskitier. Precyzyjne dopasowanie do okna oraz solidna konstrukcja pozwala zminimalizować ryzyko przedostawania się insektów do wnętrza. Nienaganna jest również estetyka produktów dostępnych w naszej ofercie – projektujemy je w taki sposób, aby współgrały z wyglądem okna klienta, tworząc spójną całość pod względem wyglądu.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!