Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa to bardzo praktyczne rozwiązanie. Siatka zamontowana jest w ramce, dzięki czemu bardzo łatwo zakłada się ją na okno i zdejmuje na zimę. Ramka w moskitierze ramkowej wykonana z lekkiego i trwałego aluminium w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym (złoty dąb, orzech). Tym samym estetycznie wpasowuje się w ramę okienną i praktycznie staje się niewidoczna. Siatka z kolei wykonana jest włókna węglowego, co czyni ją bardzo wytrzymałą. Przy założeniu, że moskitiera ramkowa będzie zdejmowana na zimę, posłuży nam ona wiele lat. To najprostszy i skuteczny sposób na ochronę przed owadami i wszelkiego rodzaju insektami. W przypadku moskitier ramkowych jest możliwość wykonania i montażu bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków w większości rodzajów okien. Moskitiera ramkowa w żaden sposób nie ogranicza ich funkcji użytkowych, tym samym można je zamontować praktycznie na każde okno w Krakowie.

Kluczową sprawą, o którą muszą zadbać nasi technicy, przygotowując dla Państwa moskitierę ramkową, jest bardzo dokładne dopasowanie jej rozmiaru do państwa okna. Zbyt wąskie moskitiery ramkowe będą z okna wypadać, a zbyt szerokie nie założą się na okno. O to nie muszą się Państwo martwić, gdyż w Tanich Żaluzjach doskonale wiemy, jak przygotować moskitierę ramkową. Przyjedziemy, wymierzymy i zamontujemy moskitiery okienne i drzwiowe w Państwa domu!

moskitera na oknie

Moskitiery ramkowe — niezwykle łatwy montaż

Dlaczego warto postawić na moskitiery ramkowe? Przede wszystkim dostępne w naszym sklepie modele cechują się niezwykle prostym oraz intuicyjnym montażem. Cały proces jest całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia żadnych otworów ani nie narusza konstrukcji okna. Wystarczy jedynie przyłożyć moskitierę do okna i zacisnąć ją za pomocą specjalnych uchwytów. Ponadto, nasze modele cechują się również niezwykłą wytrzymałością zarówno ramki, jak i siatki. Dzięki temu cała konstrukcja wytrzyma wiele sezonów.

Moskitiera ramkowa na okno — wytrzymałość na długie lata

Dostępne w naszym sklepie modele odznaczają się niezwykle dużą wytrzymałością na korozję oraz wszelkie czynniki zewnętrzne. Wszystko dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów do produkcji naszych ramek. Są one malowane proszkowo, a każdy element wykonany został z materiałów odpornych na korozję. Ramkę montuje się po zewnętrznej stronie okna, dlatego też bardzo ważne jest, aby każdy element powstał z trwałych materiałów, który będzie wysoce odporny na czynniki atmosferyczne.

Moskitiera ramkowa balkonowa — ochrona i bezpieczeństwo

Wszelkiego rodzaju insekty, takie jak muchy czy komary to niezwykle duże utrapienie zwłaszcza wtedy, gdy na zewnątrz zrobi się cieplej. Dlatego też warto sięgnąć po nasze moskitiery ramkowe, które okażą się doskonałym wsparciem w walce z owadami. Co najważniejsze, są one doskonale dopasowane do okna. Dzięki temu żaden owad nie przedostanie się do środka. Siatka posiada niezwykle małe otwory, które mogą zatrzymywać nie tylko owady, ale również pyłki czy kurz.

Moskitiera ramkowa zapewnia również bezpieczeństwo pupilom znajdującym się w domu. Solidna konstrukcja sprawi, że zwierzę nie wypadnie z okna. Dzięki temu użytkownik będzie mógł przewietrzyć całe mieszkanie bez obaw o bezpieczeństwo domowych zwierząt. Wszystko to sprawia, że moskitiery ramkowe okażą się doskonałym wsparciem dla każdej osoby, która poszukuje sprawdzonego rozwiązania skutecznie chroniącego przed owadami przez wiele sezonów.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  żaluzja okienna

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków