Moskitiery ramkowe

Moskitiera ramkowa to bardzo praktyczne rozwiązanie. Siatka zamontowana jest w ramce, dzięki czemu bardzo łatwo zakłada się ją na okno i zdejmuje na zimę. Ramka w moskitierze ramkowej wykonana z lekkiego i trwałego aluminium w kolorach białym, brązowym i drewnopodobnym (złoty dąb, orzech). Tym samym estetycznie wpasowuje się w ramę okienną i praktycznie staje się niewidoczna. Siatka z kolei wykonana jest włókna węglowego, co czyni ją bardzo wytrzymałą. Przy założeniu, że moskitiera ramkowa będzie zdejmowana na zimę, posłuży nam ona wiele lat. To najprostszy i skuteczny sposób na ochronę przed owadami i wszelkiego rodzaju insektami. W przypadku moskitier ramkowych jest możliwość wykonania i montażu bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków w większości rodzajów okien. Moskitiera ramkowa w żaden sposób nie ogranicza ich funkcji użytkowych, tym samym można je zamontować praktycznie na każde okno w Krakowie.

Profile naszych moskitier ramkowych są lekkie, trwałe i proste w montażu. Malujemy je za pomocą metody proszkowej, która zapewnia wysoką trwałość i odporność na szereg czynników zewnętrznych (tj. np. uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne). Siatka w moskitierach jest wykonana z włókna szklanego, cechującego się ponadprzeciętną wytrzymałością. Otwory w siatce są wystarczająco duże, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Jednocześnie skutecznie hamują wszelkie owady i insekty przed przedostaniem się do wnętrz budynków.

moskitera na oknie

Moskitiery ramkowe — niezwykle łatwy montaż

Dlaczego warto postawić na moskitiery ramkowe? Przede wszystkim dostępne w naszym sklepie modele cechują się niezwykle prostym oraz intuicyjnym montażem. Cały proces jest całkowicie bezinwazyjny, nie wymaga wiercenia żadnych otworów ani nie narusza konstrukcji okna. Wystarczy jedynie przyłożyć moskitierę do okna i zacisnąć ją za pomocą specjalnych uchwytów. Ponadto, nasze modele cechują się również niezwykłą wytrzymałością zarówno ramki, jak i siatki. Dzięki temu cała konstrukcja wytrzyma wiele sezonów.

Moskitiera ramkowa na okno — wytrzymałość na długie lata

Dostępne w naszym sklepie modele odznaczają się niezwykle dużą wytrzymałością na korozję oraz wszelkie czynniki zewnętrzne. Wszystko dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów do produkcji naszych ramek. Są one malowane proszkowo, a każdy element wykonany został z materiałów odpornych na korozję. Ramkę montuje się po zewnętrznej stronie okna, dlatego też bardzo ważne jest, aby każdy element powstał z trwałych materiałów, który będzie wysoce odporny na czynniki atmosferyczne.

Gotowe moskitiery ramkowe w Krakowie – dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantujemy, że wybierając nasze rozwiązania w zakresie ochrony okien, mogą być Państwo pewni braku obecności owadów w przestrzeni domowej lub biurowej. Oferujemy szeroki asortyment moskitier ramkowych, stanowiących skuteczne zabezpieczenie przed owadami. Każda z moskitier umożliwia również swobodne korzystanie z naturalnej wentylacji wewnętrznej przestrzeni. Nasza oferta wyróżnia się doskonałym standardem jakościowym. Decydując się na nasze gotowe moskitiery ramkowe, inwestują Państwo w produkt cechujący się ponadprzeciętną wytrzymałością i estetyką. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje długotrwałą skuteczność. Bogate doświadczenie firmy oraz profesjonalna obsługa klienta to aspekty, które stawiamy na piedestale na każdym etapie procesu zakupowego.

Moskitiera ramkowa balkonowa — ochrona i bezpieczeństwo

Wszelkiego rodzaju insekty, takie jak muchy czy komary to niezwykle duże utrapienie zwłaszcza wtedy, gdy na zewnątrz zrobi się cieplej. Dlatego też warto sięgnąć po nasze moskitiery ramkowe, które okażą się doskonałym wsparciem w walce z owadami. Co najważniejsze, są one doskonale dopasowane do okna. Dzięki temu żaden owad nie przedostanie się do środka. Siatka posiada niezwykle małe otwory, które mogą zatrzymywać nie tylko owady, ale również pyłki czy kurz.

Moskitiery ramkowe – cena i opinie konsumentów

Oferując kompleksową gamę moskitier ramkowych, nasza firma stara się zaspokoić potrzeby klientów, zapewniając im nie tylko ochronę przed insektami, ale także komfort użytkowania i estetykę. Cena gotowych moskitier ramkowych uwarunkowana jest przede wszystkim wymiarami produktu. Stawiamy na konkurencyjność cen, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego standardu obsługi i wysokiej jakości produkcji. Oba te aspekty potwierdzają opinie setek zadowolonych konsumentów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do opisywanej oferty moskitier ramkowych na wymiar, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!