Moskitiery zwijane – Kraków

Taka moskitiera to rodzaj siatki przeciw owadom spełniający kryteria nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie nowej generacji. Siatka z włókna węglowego zwijana jest w kasetce za pomocą mechanizmu sprężynowego a po rozwinięciu szczelnie zabezpieczona prowadnicami i listwą dolną z uszczelką szczotkową i zaczepem. Montowana głównie na zewnątrz budynku od góry okna, dostępna w naszej ofercie w dwóch kolorach kaset i prowadnic: białym i brązowym.

Główną zaletą moskitier zwijanych i jednocześnie ich przewagą nad rozwiązaniami montowanymi na stałe jest to, że można je – jak sama nazwa wskazuje – zwinąć. Kiedy więc nie będą nam potrzebne (w miesiącach zimowych), możemy je bardzo łatwo zwinąć, odsłaniając pełen widok z okna lub drzwi. Do tego ich montaż jest niesamowicie prosty i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Moskitiery rolowane na okna

Osoby, które zdecydowały się na zakup rolet zwijanych, są bardzo zadowolone z podjętej przez siebie decyzji. Zaznaczają, że są one trwałe, świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu w domu, do tego ich montaż jest nieinwazyjny, a obsługa – bardzo prosta. Wielu dotychczasowych klientów chwali również atrakcyjne ceny, po których można je nabyć.

żaluzja okienna

Moskitiery okienne zwijane

Moskitiera zwijana na okno to najbardziej praktyczne rozwiązanie w przypadku produktów chroniących przed dostawaniem się owadów do domu. Zajmują niewiele miejsca, nie wymagają skomplikowanych działań instalacyjnych, zawsze są na miejscu (nie ma mowy na przykład o zgubieniu produktu czy problemach z montażem). Są szczególnie polecane w budynkach znajdujących się przy terenach zielonych, a więc w towarzystwie ogrodów, parków czy lasów, w których rozwija się sporo owadów, mogących potencjalnie znaleźć się wewnątrz budynku. Moskitiery zwijane są polecane nie tylko w przypadku okien, ale też drzwi i innych przestrzeni wymagających osłony. Korzystanie z moskitier jest też dobre dla zdrowia, ponieważ komary i inne owady mogą przenosić różnego rodzaju choroby, takie jak malarię, dengę czy wirusy Zika. Moskitiery zapobiegają kontaktowi owadów z ludźmi, redukując ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi przez insekty.

Dostępne w naszym sklepie moskitiery rolowane charakteryzują się bardzo wysoką jakością, świetnym wykonaniem oraz łatwością montażu. Dzięki nim zabezpieczysz okna i drzwi w swoim domu przed przedostaniem się do wnętrza uciążliwych owadów, jednocześnie nie odbierając sobie dopływu świeżego powietrza. W naszej ofercie znajdują się moskitiery rolowane o różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Jeśli jednak w Państwa domu znajdują się okna lub drzwi o nietypowych rozmiarach i żadna z naszych gotowych propozycji nie będzie odpowiednia, możemy przygotować rozwiązanie na wymiar, dostosowane idealnie do potrzeb.

Zwijana moskitiera – cena

Cena moskitiery zwijanej jest zależna od wielu czynników, takich jak wielkość okna, które ma zabezpieczyć, a także wykończenie. Przypominamy, że zwijana moskitiera jest przytwierdzona jako jedna – można powiedzieć – roleta na całej długości wnęki okiennej. Dlatego osłonięcie przed nieproszonymi gośćmi w postaci insektów zajmie zaledwie kilka sekund, co jest ciekawą alternatywą dla także dostępnych u nas moskitier ramkowych, które są co prawda odrobinę tańsze, ale mniej poręczne. W każdym jednak przypadku zwijane moskitiery umożliwiają wpływanie świeżego powietrza do pomieszczeń bez ryzyka dostępu owadów. Dzięki nim można cieszyć się przyjemnym chłodem i korzystać z naturalnej wentylacji, co jest szczególnie ważne podczas ciepłych dni i nocy.

Moskitiera zwijana na okno – postaw na sprawdzoną firmę

Moskitiera zwijana zawsze będzie dobrze dopasowana do miejsca, w którym ma zostać zamontowana, ponieważ wszystkie produkty wykonujemy na zamówienie. Dlatego w każdym przypadku wymagamy podania dokładnych wymiarów wnęki okiennej. Mimo że nasze zwijane moskitiery na okna nie są skomplikowane w montażu, chętnie dojedziemy do klienta, żeby pomóc w poprawnej instalacji produktów. Działamy głównie na terenie Krakowa oraz okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i cieszymy się, mogąc poznawać naszych klientów, co pozwala nam jeszcze lepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Zwijane moskitiery stanowią coraz częstszy dodatek dla rolet zewnętrznych, do których instalacji również serdecznie zachęcamy – oferujemy również takie produkty. Moskitiera jest również wskazana dla właścicieli mniejszych zwierząt, ponieważ stanowi fizyczną blokadę np. dla kota, a nadal umożliwia swobodne wietrzenie domu czy mieszkania. Od samego początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba, która odwiedzi naszą stronę, mogła znaleźć u nas to, czego potrzebuje. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu w celu złożenia zamówienia lub uzyskania odpowiedzi na pytania związane z oferowanymi przez nas produktami.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!