Moskitiery zwijane – Kraków

Taka moskitiera to rodzaj siatki przeciw owadom spełniający kryteria nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie nowej generacji. Siatka z włókna węglowego zwijana jest w kasetce za pomocą mechanizmu sprężynowego a po rozwinięciu szczelnie zabezpieczona prowadnicami i listwą dolną z uszczelką szczotkową i zaczepem. Montowana głównie na zewnątrz budynku od góry okna, dostępna w naszej ofercie w dwóch kolorach kaset i prowadnic: białym i brązowym.

Montaż boczny kasety moskitiery rolowanej daje możliwość stosowania jej również w drzwiach. Największą zaletą moskitiery drzwiowej jest ogromna wygoda jej stosowania. W każdym momencie możemy ją zwinąć, co bardzo ułatwia chociażby mycie okien, albo zwykłe wyjrzenie przez okno poza obrys futryny. Nie ma też potrzeby, aby moskitiera była zdejmowana na zimę – w tym czasie będzie po prostu stale zwinięta, a siatka będzie chroniona kasetą. To bardzo sprawne rozwiązanie, które chętnie zaprezentujemy w naszym salonie w Krakowie. Dzięki temu moskitiery zwijane są nie tylko rozwiązaniem wygodnym, ale też praktycznym i można mieć pewność, że będą dobrze spełniały swoje zadanie przez długi czas. Oczywiście, warto pamiętać o odpowiednim użytkowaniu takich produktów, a więc np. o wspomnianym pozostawieniu moskitiery zwiniętej na czas zimy, co ochroni ją przed skrajnie niskimi temperaturami, mogącymi negatywnie wpłynąć na elastyczność materiału.

żaluzja okienna

Moskitiery okienne zwijane

Moskitiera zwijana na okno to najbardziej praktyczne rozwiązanie w przypadku produktów chroniących przed dostawaniem się owadów do domu. Zajmują niewiele miejsca, nie wymagają skomplikowanych działań instalacyjnych, zawsze są na miejscu (nie ma mowy na przykład o zgubieniu produktu czy problemach z montażem). Są szczególnie polecane w budynkach znajdujących się przy terenach zielonych, a więc w towarzystwie ogrodów, parków czy lasów, w których rozwija się sporo owadów, mogących potencjalnie znaleźć się wewnątrz budynku. Moskitiery zwijane są polecane nie tylko w przypadku okien, ale też drzwi i innych przestrzeni wymagających osłony. Korzystanie z moskitier jest też dobre dla zdrowia, ponieważ komary i inne owady mogą przenosić różnego rodzaju choroby, takie jak malarię, dengę czy wirusy Zika. Moskitiery zapobiegają kontaktowi owadów z ludźmi, redukując ryzyko zarażenia chorobami przenoszonymi przez insekty.

Zwijana moskitiera – cena

Cena moskitiery zwijanej jest zależna od wielu czynników, takich jak wielkość okna, które ma zabezpieczyć, a także wykończenie. Przypominamy, że zwijana moskitiera jest przytwierdzona jako jedna – można powiedzieć – roleta na całej długości wnęki okiennej. Dlatego osłonięcie przed nieproszonymi gośćmi w postaci insektów zajmie zaledwie kilka sekund, co jest ciekawą alternatywą dla także dostępnych u nas moskitier ramkowych, które są co prawda odrobinę tańsze, ale mniej poręczne. W każdym jednak przypadku zwijane moskitiery umożliwiają wpływanie świeżego powietrza do pomieszczeń bez ryzyka dostępu owadów. Dzięki nim można cieszyć się przyjemnym chłodem i korzystać z naturalnej wentylacji, co jest szczególnie ważne podczas ciepłych dni i nocy.

Moskitiera zwijana na okno

Moskitiera zwijana zawsze będzie dobrze dopasowana do miejsca, w którym ma zostać zamontowana, ponieważ wszystkie produkty wykonujemy na zamówienie. Dlatego w każdym przypadku wymagamy podania dokładnych wymiarów wnęki okiennej. Mimo że nasze zwijane moskitiery na okna nie są skomplikowane w montażu, chętnie dojedziemy do klienta, żeby pomóc w poprawnej instalacji produktów. Działamy głównie na terenie Krakowa oraz okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i cieszymy się, mogąc poznawać naszych klientów, co pozwala nam jeszcze lepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Zwijane moskitiery stanowią coraz częstszy dodatek dla rolet zewnętrznych, do których instalacji również serdecznie zachęcamy – oferujemy również takie produkty. Moskitiera jest również wskazana dla właścicieli mniejszych zwierząt, ponieważ stanowi fizyczną blokadę np. dla kota, a nadal umożliwia swobodne wietrzenie domu czy mieszkania.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  żaluzja okienna

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków