Rolety Dachowe – Kraków

Wiele osób mieszkających zarówno w domach wolnostojących, jak i mieszkaniach decyduje się na okna dachowe na najwyższym piętrze. To rozwiązanie pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła, gdy nie ma możliwości zamontowania skrzydeł okiennych na zwykłych ścianach lub są one nieefektywne w kwestii doświetlania wnętrza. Jednak sporo osób obawia się, że słońce przy takich oknach będzie zbyt uciążliwe ze względu na niemożność zakrycia szyby przed promieniami. Na szczęście istnieje bardzo skuteczny sposób na zacienienie pomieszczenia znajdującego się na poddaszu. To rozwiązanie stanowią oferowane na naszej stronie rolety dachowe (Kraków).

Rolety dachowe, Kraków – co to za osłony i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jak wiadomo, okna dachowe potrzebują zupełnie innego rozwiązania niż te umieszczone na prostych ścianach, ponieważ są nachylone zgodnie z kątem nachylenia powierzchni dachu. Z tego względu jedynie specjalnie zaprojektowane rolety dachowe (Kraków) powinny poradzić sobie z utrzymaniem się w takich warunkach. Dzięki starannie zaplanowanemu mechanizmowi materiał przylega do okna, skutecznie osłaniając szybę przed kontaktem z promieniami słonecznymi. Ponadto tkanina nie porusza się, a to eliminuje ryzyko łopotania jej na wietrze, a co za tym idzie – uszkodzenia rolety.

Rolety dachowe Kraków – ochrona przed słońcem

Co więcej, okno dachowe jest wystawione na promieniowanie słoneczne w większym stopniu niż zwykłe skrzydło. Z tego względu pomieszczenia znajdujące się na poddaszu szybciej się nagrzewają, a temperatura na piętrze osiąga wyższe wartości. Zwłaszcza w letnich miesiącach taka sytuacja sprawia, że przebywanie w takim miejscu może staje się skrajnie niekomfortowe. Dlatego rolety dachowe (Kraków) mogą okazać się w tym czasie zbawienne. Materiał skutecznie zatrzyma nadmiernie świecące słońce, nie pozwalając temperaturze w środku wzrosnąć.

Rolety dachowe Kraków – zapewnij sobie odrobinę prywatności

Rolety dachowe (Kraków) stanowią także sposób na zachowanie odpowiedniego poziomu prywatności. Często w miastach zdarza się, że wyższe budynki stoją obok tych niższych. Z tego względu mieszkańcy jednych mogą swobodnie spoglądać przez okna do sąsiadów – również te dachowe. A w takiej sytuacji mało kto czuje się komfortowo. Rolety dachowe (Kraków) oferowane przez naszą firmę pozwolą Państwu całkowicie odgrodzić się od niepożądanego wzroku osób trzecich, zachowując pełnię prywatności.

Rolety dachowe Kraków – szeroki wybór

Rolety dachowe (Kraków), które oferujemy, są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach. Dzięki temu, łatwo dopasujesz je do stylu Twojego domu i wnętrza. Nasze rolety dachowe (Kraków) wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia.

Rolety dachowe, Kraków – Tanie Żaluzje

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku rolet doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma skuteczna osłona okien przed światłem. Wytrzymałe rolety dachowe (Kraków) są w stanie poradzić sobie nawet w najjaśniejszych dniach w roku, dzięki czemu domownicy mają zapewniony maksymalny komfort w trakcie przebywania w budynku. Dlatego warto zaufać naszej firmie, ponieważ tworzone przez nas rolety dachowe (Kraków) wytwarzane są z najlepszych materiałów.

W ramach naszej oferty zapewniamy Państwu dojazd pod wskazany adres, zdjęcie wszystkich potrzebnych wymiarów, stworzenie idealnej rolety dachowej (Kraków) oraz zamontowanie jej w odpowiednim miejscu. Dzięki temu można mieć pewność, że nasze produkty doskonale dopasują się do przestrzeni, w pełni spełniając oczekiwania domowników. Zachęcamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia!

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00