kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

ROLETY W KASETACH

  1. Strona Główna
  2. »
  3. Rolety w kasetach

Rolety w kasetach idealne do nowoczesnych wnętrz

Rolety w kasetach to w ostatnim czasie najbardziej popularne rolety – między innymi, że ich montowanie na skrzydłach okna jest bardzo praktyczne. Jednocześnie są one zgodne z wymogami gwarancyjnymi okien, które są wyposażone w szyby zespolone. Poprzez zastosowanie estetycznych kształtów kaset i prowadnic, wykonanych z aluminium i PCV, jak i wykorzystanie szerokiej palety kolorów tworzą jednolitą, zintegrowaną bryłę okna. Trwałe i bardzo funkcjonalne rozwiązanie dające maksimum zadowolenia wszystkim zmęczonym pielęgnacją ciężkich zasłon. Rolety w kasetach dają możliwość częściowego lub całkowitego zaciemnienia pomieszczeń ograniczając do minimum prześwity światła.

Rolety w kasetach – Luna dachowe

To idealne rozwiązanie dla każdego okna połaciowego typu Velux, Fakro, Roto, Okpol. Płaska kasetka z wbudowanym mechanizmem sprężynowym daje stały i równomierny naciąg materiału. Zamontowane po obu stronach prowadnice oraz belka dolna zakończona hamulcami pozwala na zatrzymanie materiału w każdym położeniu. Nawet duży kont nachylenia okna nie ma wpływu na prawidłową pracę rolety. Całość wykonana z aluminium i dostępna jest w naszej ofercie w kolorze srebrnym i drewnopodobnym.

Rolety w kasetach – Day and Night (dzień, noc)

Rolety dzień noc to obecnie najbardziej nowatorskie rozwiązanie rolety materiałowej, wykorzystującej zarazem funkcjonalność żaluzji poziomej. Zastosowanie dwuwarstwowej tkaniny o różnej strukturze i poziomo przebiegających pasów nakładających się przemiennie, pozwala na regulację intensywności wpadającego światła bez konieczności podnoszenia całej rolety. Łańcuszek w formie ozdobnych koralików oraz obrotowy obciążnik materiału umożliwiają bardzo wygodną obsługę rolety. Może ona być również sterowana elektrycznie 24V. Max szerokość rolety to 240cm, a max wysokość 250cm. Wymiary te podyktowane są ilością podwójnego materiału nawiniętego na rurkę umieszczoną w kasecie.

Rolety w kasetach – Premium

Kaseta i prowadnice przestrzenne wykonane są z aluminium lub PCV i montowane bezpośrednio do kwatery okiennej, nie ograniczając jednak światła szyby. Zasadniczą cechą tego rozwiązania jest sposób montażu polegający na przyklejeniu kasety i prowadnic za pomocą specjalnie wzmocnionej taśmy klejącej. Jest on również niezwykle trwały i całkowicie bezinwazyjny dla każdego elementu okna. Mechanizm łańcuszkowy wyposażony standardowo w hamulec gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę rolety przez wiele lat. Kasetka i prowadnice dostępne są w naszej ofercie w kolorze białym, brązowym, srebrnym i drewnopodobnym.

Rolety w kasetach – Premium Plus – sprężynowe

Kształt kasety i prowadnic nie różni się zasadniczo wyglądem, a także sposobem montażu od rolety Premium i podobnie nie ogranicza światła szyby. Mechanizm sprężynowy i oryginalny system hamulców daje możliwość zamontowania rolety w dowolnym położeniu okna: w sposób tradycyjny z tkaniną rozwijaną w dół oraz odwróconą o 90 stopni, gdzie tkanina rozwija się do boku, a także bardzo przydatny (szczególnie w oknach na parterze) sposób montażu rolety od dołu i rozwijania tkaniny ku górze okna. Zakończenie tkaniny estetyczną belką prowadzącą z poręcznymi uchwytami umożliwia wygodne operowanie roletą i zatrzymanie jej w każdym położeniu.

Rolety w kasetach – Refleksole

Jest to system rolet wielkogabarytowych sprawdzający się głównie jako zewnętrzna osłona przeszklonych powierzchni pionowych. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju tkanin z wytrzymałych włókien poliestrowych pokrywanych PVC, efektywnie chroni wnętrza pomieszczeń przed nadmiernym oddziaływaniem promieni słonecznych. System refleksoli znajduje również swoje zastosowanie wewnątrz budynków.

Rolety w kasetach – Prestige

Estetyczna kaseta z płasko przylegającymi prowadnicami wykonanych całkowicie z aluminium, stanowi system rolety doskonale integrującej się z każdym rodzajem okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu prześwity eliminowane są do minimum, a stabilne prowadzenie materiału jest szczególnie przydatne w oknach uchylnych. Montaż rolety nie powoduje utraty gwarancji na okno, gdyż wykonujemy go wyłącznie do listwy przy szybowej, co zupełnie nie narusza jego konstrukcji. W produkowanych przez nas roletach stosujemy mechanizm samohamujący dający możliwość regulacji światłem i znacząco podnosi jej bezawaryjność. Bogata kolorystyka tkanin oraz kasetek i prowadnic umożliwia dobór do każdego rodzaju okna, uwzględniając również opcję strukturalnych kolorów drewna.

Urlop

Szanowni Klienci,

Od 26 lipca do dnia 16 sierpnia nasz salon przy ul. Kazimierza Wielkiego 40 będzie zamknięty. Życzymy dużo zrowia i zapraszamy ponownie po urlopie - od 17 sierpnia. 

You have Successfully Subscribed!