Rolety zewnętrzne nadstawne

Rolety zewnętrzne nadstawne to osłony okienne montowane na zewnątrz budynku, bezpośrednio nad ramą okienną. Zamocowane na zewnątrz elewacji elementy mają za zadanie skutecznie chronić wnętrze przed dostępem nadmiaru promieniowania słonecznego, ale nie tylko. Rolety nadstawne zewnętrzne wpływają również na zwiększenie poziomu prywatności oraz poprawę izolacji termicznej i akustycznej pomieszczeń. Inwestycja w zestaw takich rolet jest więc bardzo opłacalna dla naszych klientów, którzy chcą podnieść komfort codziennego funkcjonowania w swoim miejscu zamieszkania.

Rolety zewnętrzne nadstawne – opinie i budowa

Rolety nadstawne zewnętrzne składają się z kilku podstawowych elementów, przy czym każdy z nich jest niezbędny, jako że umożliwia poprawne funkcjonowanie całego mechanizmu. Bardzo ważne są prowadnice, czyli profile zamocowane po bokach okna lub bezpośrednio na elewacji budynku. Dostępne w naszej ofercie rolety posiadają specjalnie wyprofilowane prowadnice z rowkami, w których poruszają się panele rolety. Dzięki nim roleta płynnie podnosi się i opuszcza, a w pewnym momencie zatrzymuje się w wybranym przez użytkownika położeniu. Istotne są również panele rolety – to poziome elementy, z których składa się cała konstrukcja rolety. W zależności od wybranego modelu są one wykonywane z aluminium czy tworzywa sztucznego. Oprócz paneli i prowadnic konieczne jest również zamontowanie osi, jako że to na nich nawinięte są panele rolety. Osie cylindryczne umieszczamy wewnątrz profilu rolety, dzięki czemu można ją opuszczać i podnosić w pionie.

Rolety zewnętrzne nadstawne – cena różnorodnych modeli

Posiadamy bardzo szeroki wybór rolet zewnętrznych nadstawnych – cena nie jest jedyną różnicą pomiędzy poszczególnymi modelami. Istnieją rolety sterowane ręcznie oraz modele z mechanizmem automatycznym. To od preferencji użytkownika w dużej mierze zależy to, który wariant najlepiej sprawdzi się przy codziennym użytkowaniu. W razie jakichkolwiek trudności z dokonaniem odpowiedniego wyboru zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę techniczną na temat rolet nadstawnych zewnętrznych, dzięki czemu są w stanie doradzić i w sposób  indywidualny dopasować poszczególne modele z oferty dostosowane do oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu rolet nadstawnych zewnętrznych.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!