Rolety zewnętrzne podtynkowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalne wykończenie przestrzeni mieszkalnej czy firmowej, bez obecności rolet. Na przestrzeni ostatnich kilku lat możemy zaobserwować wzrost popularności nie tylko różnych modeli rolet wewnętrznych, ale i zewnętrznych. Jednym z najnowocześniejszych systemów montażu rolet na zewnątrz budynku jest usytuowanie skrzynki rolety od zewnętrznej strony okna i pod powierzchnią elewacji. Wtedy wówczas rura nawojowa jest zamaskowana, co znacząco wpływa na walory wizualne obiektu mieszkalnego.  To rozwiązanie bardzo często stosowane jest w nowoczesnym budownictwie. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu rolet podtynkowych zewnętrznych, które produkujemy na indywidualne zamówienie klienta.

Rolety zewnętrzne podtynkowe – specyfikacja

Rolety podtynkowe zewnętrze to niezwykle funkcjonalne, nowoczesne i estetyczne rozwiązanie, które wyposażone jest w precyzyjny mechanizm sterujący. Niezbędnymi elementami systemu konstrukcyjnego są: skrzynka, rura nawojowa, klapa rewizyjna, a także prowadnice i listwy maskujące. Rolety zewnętrzne posiadają szereg zastosowań. Zapewniają odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń w okresie letnim, a zimą zabezpieczają wnętrza przed utratą ciepła. Ponadto stanowią także dodatkową barierę antywłamaniową. Nasze produkcje wykonywane są ze sprawdzonych, solidnych materiałów, które gwarantują komfort użytkowania rolet zewnętrznych podtynkowych przez długie lata.

Rolety zewnętrzne podtynkowe – cena i opinie konsumentów

W przypadku rolet zewnętrznych podtynkowych, cena uwarunkowana jest przede wszystkim preferowaną przez klienta opcją sterowania, a także wymiarami i całkowitą wielkością zamówienia. Dbamy o doskonały stosunek ceny do jakości, co potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Oferujemy kilka kolorów lamelek pancerza, dzięki czemu konsumenci mogą idealnie dopasować design rolet do stylu i kolorystyki danego budynku. Nasza kadra, po wcześniejszej konsultacji z klientem, może przyjechać pod wskazany adres, a następnie wykonać precyzyjne wymiary okna, przedstawiając jednocześnie szacunkową wycenę.

Po zakończeniu etapu produkcyjnego uzgadniamy z klientem dogodny termin instalacji podtynkowej rolet zewnętrznych. Nasi montażyści sami zajmą się ekspresowym i detalicznym montażem. Dbałość o precyzyjny i profesjonalny montaż  leży po naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, co do realizowanej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!