Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne to jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań, na które decyduje się coraz więcej Polaków. Kiedyś były one stosowane jako zabezpieczenie sklepów, obecnie te osłony okienne można spotkać w wielu domach. Jest to przede wszystkim rozwiązanie na lata, które z pewnością wytrzyma próbę czasu. W naszym sklepie można znaleźć rozmaite rodzaje rolet zewnętrznych. Dzięki temu z pewnością każdy użytkownik znajdzie rozwiązanie najlepiej dostosowane do swojego domu.

Rolety przeciwsłoneczne zewnętrzne — zalety

Zdecydowanie największą zaletą rolet zewnętrznych oraz głównym powodem, dla którego są one wybierane, jest doskonała ochrona przed promieniami słonecznymi. Osłony te odbijają promienie słoneczne padające na okno. Dzięki temu nie docierają one do szyby i nie powodują jej nagrzewania się. Dzięki temu domownicy mogą liczyć na zapewnienie przyjemnego chłodu w pomieszczeniu, nawet w letnie, upalne dni. Jest to najwyższa ochrona, jakiej nie zapewniają rolety wewnętrzne.

Jednak co najważniejsze, korzyści płynących z zamontowania rolet zewnętrznych można odczuć nie tylko w upalne dni. Rozwiązanie to równie dobrze sprawdza się zimą. Jak to możliwe? Rolety te stanowią dodatkowy element izolacji cieplnej budynku. Dzięki nim powietrze znajdujące się wewnątrz budynku nie ucieka na zewnątrz, pozwalają więc ograniczyć straty ciepła. Konsekwencją tego jest dużo bardziej skuteczne ogrzewanie domu, co z pewnością będzie ulgą dla portfela właściciela budynku.

Zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne — przede wszystkim bezpieczeństwo

Kolejną zaletą rolet zewnętrznych jest zdecydowanie najwyższe poczucie bezpieczeństwa. Już osłonięte okiennice skutecznie zniechęcą każdego włamywacza przed próbą dostania się od budynku. Jeżeli jednak komuś zależy na jeszcze większej ochronie, warto postawić na dostępne w naszym sklepie rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak specjalne rygle czy czujniki ruchu można być spokojnym o swój dobytek.

Rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne — cena

Doskonała izolacja cieplna oraz ochrona przed włamaniem to jedynie nieliczne zalety, jakie oferują rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne. Nic więc dziwnego, że wiele osób może się zastanawiać, jaki jest koszt takiego rozwiązania. Nasz sklep oferuje swoje produkty wyłącznie w korzystnych i konkurencyjnych cenach. Warto również pamiętać, że dzięki swojej najwyższej wytrzymałości rolety zewnętrzne to rozwiązanie na lata. Sprawia to, że po nasze produkty sięgają najbardziej wymagający klienci.

żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!