Żaluzje aluminiowe

Kraków / Tradycyjne / Montaż / Tanie Żaluzje / Regulacja światła

Strona główna » Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe – Kraków

Żaluzje aluminiowe, tak modne w latach 90 tych ponownie wracają do naszych wnętrz. Wielbiciele standardowych rozwiązań w swoim domu z powodzeniem odnajdą te idealnie pasujące do swojego wnętrza. Tradycyjne żaluzje mają nieskomplikowaną budowę, oparta na aluminiowych lamelach oraz bardzo intuicyjny montaż. W naszej ofercie dostępne są aluminiowe żaluzje drewnopodobne, żaluzje w kolorach aluminium oraz w bardzo bogatej kolorystyce niestandardowej.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Tradycyjne żaluzje aluminiowe do każdego wnętrza

Dzięki uniwersalnej budowie i dużej różnorodności kolorystycznej żaluzje aluminiowe świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Klasyczna forma żaluzji, w srebrnym czy szarym kolorze będą pasować w tradycyjnych aranżacjach wnętrz. Te bardziej odważne – kolorowe – znajdą zastosowanie w pokojach dziecięcych czy kolorowych poczekalniach. Żaluzje stonowane, czy drewnopodobne to idealne rozwiązanie w pomieszczeniach biurowych, salonie, kuchni czy w gabinecie.

Dzięki wykorzystaniu aluminium (jako głównego materiału), są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Bez problemu można je odkurzać i czyścić. W sumie, przy oczyszczaniu żaluzji, jedyne, na co trzeba uważać, to aby przypadkiem nie wygiąć lamelki.

Rozmiary żaluzji aluminiowych w Krakowie

Żaluzje aluminiowe w naszej ofercie występują w trzech rozmiarach – dostępna szerokość lameli to: 16 mm, 25 mm, 50 mm. Dzięki temu istnieje możliwość montażu żaluzji na praktycznie każdym oknie, poczynając od tych małych okien (preferowane lamele 16 mm) po te naprawdę duże – na nich montowane są większe lamele 50 mm. Ogólnie przyjęta zasada przy wyborze żaluzji tradycyjnych jest taka, że im większe okno, tym szersze lamelki.

Dostępne żaluzje aluminiowe to możliwość montażu do każdego rodzaju okna (także w systemie bezinwazyjnym na ramie okna). Nie muszą się Państwo obawiać o ściany czy świeżo pomalowany sufit. Żaluzje aluminiowe są także wyposażone w dodatkowe prowadzenie żyłkowe ułatwiające obsługę przy oknach uchylnych.

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe od Tanie Żaluzje?

  • Są idealnie dopasowane do każdego rodzaju okna.
  • Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o wyższej wilgotności.
  • Są łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Żaluzje aluminiowe mają łatwy sposób montażu.
  • Bardzo korzystna cena i wysoka jakość.
  • Żaluzje aluminiowe mają bogatą gamę kolorystyczną.
  • Mają wygodne sterowanie.
  • Pomiar i montaż gratis!

Regulacja światła dziennego -Żaluzje aluminiowe Kraków

Żaluzje aluminiowe sterowane ręcznie za pomocą sznurków oraz pokrętła, pozwalają na regulację natężenia światła, bez konieczności podnoszenia ich. Specjalnie zaprojektowane lamele dają możliwość całkowitego zasłonięcia okna, mogą być ustawione, tak by chroniły przed wzrokiem sąsiadów, a promienie słońca w dalszym ciągu docierały do pomieszczenia lub mogą być podniesione do góry.

Regulacja natężenia wpadającego światła jest naprawdę prosta, dlatego żaluzje aluminiowe są praktyczną osłoną na wszystkie okna, bez względu na rodzaj pomieszczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji aluminiowych. W swojej ofercie posiadamy także żaluzje drewniane, bambusowe, rolety, a także moskitiery i markizy. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny czy poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zapraszamy!

4/5 - (2 votes)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!