Żaluzje fasadowe

Nowoczesne / Kraków / Tanie Żaluzje / Płynne sterowanie

Strona główna » Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe Kraków

Żaluzje fasadowe są elegancką i nowoczesną formą osłony okiennej montowanej na zewnątrz budynku. Ich lekka, a zarazem prosta konstrukcja aluminiowa świetnie sprawdza się na wielkich, szklanych obiektach. Żaluzje fasadowe idealnie działają jako izolator, zapewniając równomierne dostarczanie światła i rozkład temperatury. Cała konstrukcja żaluzji fasadowych jest odporna na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz czy silny wiatr. Żaluzje zewnętrzne bardzo dobrze wspomagają pracę klimatyzacji, stanowią ochronę przed promieniami słonecznymi, nie dopuszczając do nagrzewania się powierzchni szklanych.

W naszej ofercie budowa tych żaluzji oparta jest na lamelach przypominających kształtem literę „C” o szerokości 50 mm i 80 mm oraz literę „Z” o szerokości 90 mm. Wykonane są one z taśmy aluminiowej o grubości 0,42 mm i zabezpieczone przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych specjalną powłoką lakierniczą.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Żaluzje zewnętrzne Kraków – nowoczesny wygląd

Konstrukcja żaluzji fasadowej w pełni odpowiada nowoczesnym rozwiązaniom współczesnej architektury. Coraz częściej można je spotkać w Krakowie w nowym budownictwie mieszkaniowym. Idealnie wpasowują się w otaczający teren. Można stwierdzić, że fasadowe żaluzje to komfort i design w jednym.

Dlaczego warto wybrać żaluzje zewnętrzne – Kraków?

 • Żaluzje fasadowe mają nowoczesny wygląd.
 • Żaluzje zewnętrzne to doskonała kontrola poziomu nasłonecznienia.
 • Montaż żaluzji fasadowych powoduje obniżenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji.
 • Żaluzja fasadowa daje bardzo wysoki stopień izolacji termicznej.
 • Posiadają płynne sterowanie ręczne lub elektryczne.
 • Produkowane są na indywidualne zamówienie -dzięki temu masz pewność idealnego dopasowania do okna i budynku.
 • Żaluzje fasadowe dają gwarancję długiej żywotności.
 • Żaluzje zewnętrzne, żaluzje fasadowe to szeroka gama kolorystyczna lamel żaluzji.

Jak przebiega instalacja żaluzji fasadowych?

Żaluzje fasadowe w Krakowie mogą być montowane na dwa sposoby: do ściany lub ramy okiennej. Sam wybór montażu prowadnic i całej konstrukcji, zależny jest od właścicieli obiektu oraz warunków technicznych. Do każdego montażu żaluzji fasadowych wykorzystywany jest indywidualnie przygotowany zestaw elementów mocujących.

Fasadowe żaluzje i ich płynne sterowanie

Ważną zaletą żaluzji fasadowych jest fakt, że mogą być one sterowane ręcznie przy użyciu korby, ale również za pomocą napędu elektrycznego rozbudowanego dodatkowo o system pogodowy. Zdecyduje on sam w zależności od nasłonecznienia w danym momencie, czy podnieść, czy opuścić żaluzję. Istotnym elementem wzmacniającym i stabilizującym działanie jest system bocznych prowadnic, które dodatkowo wyciszają pracę żaluzji, bądź mniej widoczny system stalowych linek.

Żaluzje fasadowe w Krakowie na zamówienie

W naszym salonie w Krakowie chętnie zaprezentujemy żaluzje fasadowe. Pokażemy ich system działania i sposób montażu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przyjeżdżamy, mierzymy i montujemy żaluzje fasadowe we wskazanym miejscu. Sprawimy, że fasady budynku, dzięki wykorzystaniu żaluzji fasadowych, w bezpieczny sposób będą chronione przed promieniami słonecznymi.

5/5 - (1 vote)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!


  shipped

  Dojeżdżamy do klienta na terenie Krakowa i okolic

  kom. 501 732 445
  tel./fax 12 422 23 16

  Pon.-Pt.: 10:00 – 18:00
  Sob.: 10:00 – 14:00

  żaluzja okienna

  Znajdą Państwo u nas rolety okienne oraz inne przesłony, wykonane z najlepszych materiałów.

  ul. Kazimierza Wielkiego 40
  30-078 Kraków