Żaluzje panel – track

Kraków / Montaż / Tanie Żaluzje / Panelowe

Strona główna » Żaluzje panel – track

Żaluzje panel – track

Zasłony panelowe Panel Track to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań stosowanych jako okienne przesłony wewnętrzne: żaluzji, rolet czy verticali. Coraz częściej z powodzeniem zastępują klasyczne firany i zasłony. Świetnie sprawdzą się także przy konieczności przysłonięcia dużych przeszkleń, dając ochronę przed nadmiernym dopływem promieni słonecznych do wnętrza. Zasłony panelowe panel track – to rodzaj żaluzji pionowych, które znajdą zastosowanie w prywatnych mieszkaniach, biurach czy przestrzeniach hotelowych. Są doskonałą, designerska alternatywa na dekorację ścian, a także są wykorzystywane do wydzielenia przestrzeni – zasłony panelowe można użyć tam, gdzie ustawienie tradycyjne ścianki działowej nie jest możliwe.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Zasłony panelowe panel track

W naszej ofercie zasłony panelowe dostępne są w różnorodnej kolorystyce i bogatym wzornictwie. Dzięki szerokim pasom, dostępnym od 40 cm do 110 cm i impregnowanym tkaninom, mamy możliwość dopasowania żaluzji do każdego wnętrza. Zawieszone za pomocą ruchomych wieszaków, przesuwanych przemiennie na wielotorowej szynie, tworzą nowatorskie rozwiązanie o dalekowschodnim klimacie.

Żaluzje panelowe – montaż

Żaluzje panelowe panel track to zachodzące na siebie duże pasy lameli z tkaniny, zawieszonych na górnej szynie. Mogą być montowane do sufitu, wnęki okiennej czy ściany. Budowa żaluzji panel trak daje możliwość wpasowania się w praktycznie w każdą przestrzeń. W zależności od rozmiaru okna czy potencjalnej ścianki działowej (która ma być z żaluzji) wykorzystywane są dłuższe bądź krótsze szyny (od 2 do nawet 5 torów). Przy bardzo dużych przestrzeniach zalecamy stosowanie rozwiązania dwustronnego.

System zasłon panelowych doskonale sprawdza się przy zasłonięciu dużych, panoramicznych okien. W efektowny sposób umożliwia również podział przestrzeni danego wnętrza w zależności od potrzeb aranżacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem Tanie Żaluzje w Krakowie – chętnie przedstawimy zalety tych oraz innych żaluzji w naszej ofercie, oraz zaproponujemy najlepsze dla Państwa rozwiązania.

5/5 - (1 vote)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!