Żaluzje pionowe

Vertigo / Kraków / Pomieszczenia Skośne / Tanie Żaluzje / Verticale

Strona główna » Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe Kraków

Żaluzje pionowe inaczej nazywane Verticale doskonale zastępują zasłony i firany, nadając wnętrzu nowoczesny wygląd. Są praktycznym sposobem na zasłonięcie dużych powierzchni okiennych. Świetnie sprawdzają się w biurowcach czy poczekalniach. Ostatnio żaluzje pionowe przeszły rewolucję pod względem używanych materiałów do produkcji i dostępności kolorów. Dzięki temu coraz bardziej wybierane są do dekorowania okien w prywatnych mieszkaniach.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Rodzaje żaluzji pionowych w Krakowie

Żaluzje pionowe (Kraków)  dostępne są w dwóch szerokościach lameli: szersze -127 mm oraz węższe – 89 mm. Szerokość lameli dopasowywana jest do rodzaju okna i pomieszczenia, w jakim będą montowane. Te szersze idealnie sprawdzą się na dużych oknach a mniejsze na standardowych oknach w mieszkaniach.

Uniwersalny mechanizm żaluzji pionowych zamontowany w nisko profilowanej szynie umożliwia przesuwanie lameli na kilka sposobów i obracanie nimi łagodnie regulując natężenie światła. Ważną zaletą żaluzji pionowych jest fakt, iż oferujemy duży wybór tkanin dekoracyjnych. Są one niepalne i posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa ich użytkowania.

Żaluzje pionoweŻaluzja pionowa a utrzymanie czystości

Szczególne zastosowanie w żaluzjach pionowych znajdują zmywalne lamele wykonane z PCV. Pozwalają one przede wszystkim na utrzymanie sterylnej czystości, co przy dużych powierzchniach nie jest bez znaczenia. Sprawdzają się w pomieszczeniach typu loft, w dużych przestrzeniach biurowych, czy usługowych. Są też łatwiejsze w czyszczeniu, niż verticale materiałowe. Żaluzje pionowe doskonale spełniają swoją funkcję w pomieszczeniach o zwiększonych wymogach higienicznych takich jak kuchnie, szpitale, żłobki. Nie pochłaniają kurzu, wilgoci i nie grożą zapaleniem.

Zamawiając żaluzje pionowe od Tanie Żaluzje Kraków to gwarancja jakości produktów, piękny wygląd i bezpieczeństwo w jednym!

Żaluzje pionowe w pomieszczeniach ze skosami

Montaż żaluzji pionowych w pomieszczeniach skośnych jest możliwy! Prosta konstrukcja budowy i łańcuszkowy system zamontowany na skosach zapewnia nie zsuwanie się lameli. Żaluzja pionowa pozostaje na wyznaczonym miejscu bez konieczności ciągłego jej poprawiania.

Istnieje jeszcze jeden sposób wykorzystania żaluzji pionowych (Kraków). Mianowicie świetnie sprawdzają się jako niestandardowa forma podziału przestrzeni. Montowane do sufitu, podzielą dużą przestrzeń, tym samym wydzielając np. gabinet, czy sypialnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żaluzji pionowych w Krakowie. W sprzedaży posiadamy także moskitiery, markizy i różnego rodzaju rolety. Z pewnością znajdziemy dogodne rozwiązanie na ozdobę Państwa okna.

5/5 - (1 vote)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!