Żaluzje Venus

Aluminiowe / Płaska kaseta / Tanie Żaluzje / Prowadzenie żyłkowe

Strona główna » Żaluzje Venus

Żaluzje Venus

System Venus – to nowoczesna forma żaluzji charakteryzująca się przede wszystkim płaską kasetą. Dzięki niej żaluzje w pełni pozwalają na swobodne otwieranie okna na dowolną szerokość. Wbudowany wewnątrz tych żaluzji mechanizm umożliwia sterowanie nią za pomocą jednego łańcuszka koralikowego.

Ułożymy nim zarówno kąt nachylenia lamelek decydując o tym, ile światła słonecznego będzie wpadać do pomieszczenia, a następnie zwiniemy żaluzję na odpowiednią wysokość na oknie. Wyposażona w prowadzenie żyłkowe, bardzo przydatne przy oknach uchylnych.

Dzięki temu żaluzja Venus dostatecznie mocno przylega do okna.

żaluzje z tworzywa sztucznego

Żaluzje aluminiowe Venus od Tanie Żaluzje Kraków to:

  • lekkie prowadzenie żaluzji, za pomocy łańcuszka sterującego,
  • możliwość bezproblemowego otwarcia okna – zapewnia to płaska konstrukcja rynny górnej,
  • ukryty system mocowania, który zabezpiecza mechanizm żaluzji przed uszkodzeniami i ułatwia konserwację,
  • niezawodny mechanizm samohamujący,
  • prowadnice żyłkowe jako standardowe wyposażenie,
  • Bogaty wybór kolorów systemu, które pozwala na idealne dopasowanie do stolarki okiennej (posiadamy także okleiny imitujące naturalne drewno).

Żaluzje aluminiowe Venus

Dzięki tym żaluzjom możecie Państwo komfortowo wyciemnić wnętrze za pomocą taśmy o niewidocznych otworach. Żaluzje Venus wykonywane się z lameli aluminiowymi 16 mm i 25 mm. Różna szerokość paneli pozwala montować żaluzję na większe i mniejsze okna. Przy nawet tych nadal jest możliwość bezproblemowego otwarcia okna.

Mimo że ten rodzaj żaluzji jest dobrze znany jako tradycyjna forma osłony okna, możliwe jest dostosowanie ich do nowoczesnej formy czy trendów rynkowych, dajemy także możliwość wyboru systemu sterowania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żaluzji Venus. Ich mechanizm oraz płaska konstrukcja rynny górnej z pewnością przypadną do Państwa gustu, a idealne dopasowanie kolorów systemu do ramy okiennej utwierdzi w wyborze. W ofercie posiadamy także rolety, moskitiery, markizy czy plisy.

5/5 - (1 vote)
żaluzja okienna

Zapraszamy do naszego salonu

ul. Kazimierza Wielkiego 40, 30-078 Kraków
tel.: 12 422 23 16

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy!