Moskitiery Kraków

Moskitiery to doskonała bariera dla uporczywych i męczących owadów. Przystosowanie moskitier do każdego rodzaju stolarki okiennej i drzwiowej gwarantują nam ich skuteczną izolację. Bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, co umożliwia korzystanie z nich przez wiele sezonów. Niezwykle drobna siatka o specyficznym splocie włókien jest mało widoczna dla ludzkiego oka. Daje jednak pełną ochronę przed komarami, insektami, a nawet pyłkami roślin i kurzu wywołującymi alergię. Moskitiery są niezwykle przydatne w upalne dni i zaduszne wieczory, kiedy dopływ świeżego powietrza jest konieczny poprzez szeroko otwarte okna i drzwi, będące wówczas zaproszeniem dla różnego rodzaju niepożądanych owadów. Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie na prezentację przykładowych moskitier.

Moskitiery antyalergiczne

F.H.U. Tanie Żaluzje jako pierwsza w Krakowie ma zaszczyt zaoferować państwu nasz nowy produkt który jest odpowiedzią na głosy najbardziej wymagających klientów. Moskitiera antyalergiczna z siatką przeciwpyłową POLL-TEX to ochrona nie tylko przed owadami ale w szczególności przed znajdującymi się w powietrzu alergenami. Pyłki traw i pyłki brzozy to najczęstsza przyczyna alergii i pyłkowicy dlatego też proponujemy państwu zabezpieczenie przeciwko tego typu alergenom. Moskitiera antyalergiczna opatrzona niemieckim certyfikatem jakości nie odbiega swoją budową i konstrukcją od standardowej moskitiery ramkowej. Montowana w ramie okiennej bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków montażowych dających możliwość łatwego zdjęcia bądź założenia moskitiery w okiennicy.

Moskitiery antyalergiczne Moskitiery antyalergiczne Moskitiery antyalergiczne Moskitiery antyalergiczne

Moskitiery drzwiowe

Montowana do futryny na zawiasach sprężynowych samoczynnie domykających drzwi i magnesów utrzymujących ich stałą pozycję zamknięcia. Konstrukcja wykonana z trwałego profilu aluminiowego wyposażonego w uszczelkę szczotkową na całym obwodzie drzwi. Całość w kolorze białym, brązowym, drewnopodobnym. Siatka z włókna szklanego wypełniająca konstrukcję moskitiery drzwiowej stanowi skuteczną barierę dla komarów, much i innych owadów. Umożliwia jednak swobodny przepływ powietrza.

Moskitiery drzwiowe Moskitiery drzwiowe Moskitiery drzwiowe Moskitiery drzwiowe

Moskitiery ramkowe

Ramka wykonana z lekkiego i trwałego aluminium w kolorach białym, brązowym, drewnopodobnym i siatki z włókna szklanego naciągniętej na ramkę. To najprostszy i skuteczny sposób na ochronę przed owadami i wszelkiego rodzaju insektami. Możliwość wykonania i montażu bezinwazyjnie za pomocą płaskich haczyków w większości rodzajów okien nie ogranicza w żaden sposób ich funkcji użytkowych.

Moskitiery ramkowe Moskitiery ramkowe Moskitiery ramkowe Moskitiery ramkowe

Moskitiery zwijane

Rodzaj siatki przeciw owadom spełniający kryteria nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie nowej generacji. Siatka z włókna szklanego zwijana w kasetce za pomocą mechanizmu sprężynowego, po rozwinięciu szczelnie zabezpieczona prowadnicami i listwą dolną z uszczelką szczotkową i zaczepem. Montowana głównie na zewnątrz budynku od góry okna, dostępna w naszej ofercie w dwóch kolorach kaset i prowadnic: białym i brązowym. Montaż boczny kasety moskitiery rolowanej daje możliwość stosowania jej również w otworach drzwiowych. To bardzo sprawne rozwiązanie, które chętnie zaprezentujemy w naszym salonie w Krakowie.

Moskitiery zwijane Moskitiery zwijane Moskitiery zwijane Moskitiery zwijane