kom. 501 732 445 | tel./fax 12 422 23 16 biuro@taniezaluzje.pl

F.H.U. Tanie  zaluzje Kraków nasz blog

Strona główna » Blog

Rolety na okno od północy

Rolety na okno od północy z racji zazwyczaj niewielkiego nasłonecznienia takich pomieszczeń, powinny być dobrane w odpowiedni sposób. Zobacz nasze porady na temat rolet zakładanych na północne okna.

czytaj dalej

Rolety na okno południowe

Rolety na południowe okno powinny odpowiednio gospodarować nasłonecznieniem w pomieszczeniu, które ma właśnie taką ekspozycję okien. Zobacz, jak należy wybierać rolety do takiego właśnie pomieszczenia.

czytaj dalej

Nowy salon Tanie Żaluzje w Krakowie

Zmieniamy się dla Ciebie – nowy salon, więcej miejsca, nowe możliwości. Zapraszamy do nowego lokalu na Kazimierza Wielkiego 40 w Krakowie, jeśli tylko potrzebujesz rolet, żaluzji, moskitier, lub markiz.

czytaj dalej

Drugie życie żaluzji

Żaluzje są nie tylko bardzo funkcjonalnym sposobem przesłaniania okien przed promieniami słońca, ale również mogą z pomysłem uzupełniać wystrój wnętrza. Oczywiście, jeśli odpowiednio je dobierzemy.

czytaj dalej

Rzymskie wakacje w domu

Jesteśmy niemal przekonani, że rolety rzymskie są rozwiązaniem, które może się dobrze sprawdzić również w Twoim domu. Czemu? Przeczytaj nasze opinie o roletach rzymskich, a się tego dowiesz.

czytaj dalej

Markizy Kraków

Markizy balkonowe lub tarasowe (rozróżnienie głównie polega na ich wielkości) to obowiązkowe wyposażenie naszego domu lub mieszkania na ciepłe letnie dni. Sam zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować.

czytaj dalej

Rolety zewnętrzne Kraków

Rolety zewnętrzne to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które nie tylko chroni nas przed słońcem, zimnem, ale również ma funkcje antywłamaniowe. Polecamy je mieszkańcom parterów. Zobacz dlaczego warto je mieć.

czytaj dalej